Skocz do zawartości

Ełk , prostki i okolicze ,czyli gdzie warto kopac i wypic piwo part 3


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam , jestem poczatkujacy. wczoraj byłem w prostkach i nie znalazłem nic ;(. ale:) podeszla babcia pytając czy nie poszukalbym u niej na podworku. znaleziono tam skrzynke z amunicja guziki itp. pokazala w którym miejscu zostało to zakopane
+/_. z racji ze nie mam dużego obycia z wykrywaczem chce zapytać czy ktoś ma chec wybrać się wspólnie na wypadzik i objasnic mi na czym rzecz polega. czekam na odzew, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witajcie Poszukiwacze!
Jestem nowy na forum. Od września wraz ze swoim 7-letnim synem przeczesuję" okolice Ełku. Oto kilka naszych znalezisk. Z chęcią dołączę do Waszej grupy, gdy będziecie organizowali wiosną jakiś wypad na wykopki.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam Serdecznie.

Mam na imię Mariusz, jestem z Grajewa i od niedawna bawię się wykrywką, w zasadzie dopiero raczkuję w temacie - w terenie byłem tylko kilka razy, po godzince, naturalnie efekty na razie mizerne. Badam" swój sprzęt... ;)

Pozwolę sobie obserwować wątek (EPO na facebooku także), gdybyście Panowie coś wspólnego organizowali, to prawdopodobnie chętnie też bym dołączył (jeżeli pozwoli czas), w końcu na pewno bym się czegoś praktycznego od Was nauczył. :)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mariuszu z Grajewa początki są trudne ale dużo czasu spędzonego w terenie i wytrwałość przynosi efekty ;) transport jakiś posiadasz ? można się umówić w któryś weekend na wspólny wypad a chodzisz po polach czy lasach ?
pozdrawiam pagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mario11 fajnie że chodzisz z synem mój niestety nie chce ze mną chodzić na kopanie dlatego bujam się ze znajomymi jak już pisałem do kolegi Mariusza możemy gdzieś razem się ustawić na wspólny wypad jak coś piszcie na forum bo można też w tygodniu się ustawić dni coraz dłuższe
pozdrawiam pagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Pagi19 dzięki za odpowiedź. Proponuję wybrać się gdzieś może w przyszły weekend lub w weekend za 2 tygodnie. Ostatnio przeczytałem kilka książek o dziejach Ełku i okolic - mam kilka namiarów. Domyślam się, że w okolicach Prostek nie ma co już kopać (pewnie teren wyeksploatowany)? Z transportem nie ma problemu.
Kolego Jacek78 - całkiem fajne fanty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie