Skocz do zawartości

Ełk , prostki i okolicze ,czyli gdzie warto kopac i wypic piwo part 3


skullmen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Panowie w sobote robimy ognisko w mrozach obecnosc obowiązkowa:P przekazac kolegom kolezankom :)proponuje wziasc jakies fanty zbedne na wymianke a moze akurat ktos cos bedzie potrzebował :P
lista obecnosci:)
1.pagi
2.skullmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,
na chwilę obecną nie mam jeszcze wykrywacza - wszak $ już jest;), fantami też się nie pochwalę, ale jak pasowała by godzina to z przyjemnością przyjechałbym na ognisko - jestem z Ełku. I na krzywy ryj też nie przyjdę;)
Co by nie było pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,
jeśli pasowała by mi w sobotę godzina, czy mogę dołączyć się do ogniska? chętnie przyjadę i na pewno nie na krzywy ryj;)
ps. no wykrywacz jeszcze nie mam, tylko kasę na niego - może ktoś bliżej podpowie mi jaki wybrać...
pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjadę na mrozy empekiem około 14tej następny empek jest po 15tej chętni niech wysiądą na pętli w mrozach no chyba że ktoś samochodem będzie jechał
tak myślę że o 16tej wystartujemy z ogniskiem no chyba że będę się nudził na chacie to przyjadę z rana i polecę na pola trochę pokopać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atylla to tylko nieoficjalna grupa zrzeszająca osoby interesujące się historia Ełku i okolic :)są fotki starych pocztówek i zdjęć a także takie tam rozkminki hehe :P co do jutrzejszego ogniska to ja też będę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu 2013 mam zaszczyt zaprosic z Pagim i reszta ekipy na imprezke otwierającą sezon 2013 która odbedzie sie w okolicach 9-10 luty .Atrakcje jakie zapewniamy : polowanie na drewno :) ciepły ogien i jakis tam bimberek oraz słynna sól . osoby chetne prosze o wpis ponizej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,
Niemal każdego roku spędzam parę dni w Starych Juchach. Jak dotąd koncentrowałem się na wędkowaniu i grzybobraniu. W okolicach jeziora Jędzelewo trafiłem na stare okopy, ale nie miałem ze sobą wykrywki. Czy w tych okolicach jest szansa na ciekawe znaleziska?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.
W tym roku oprócz wędki wezmę też swój wierny wykrywacz:)
A propos I wojny, to właśnie w tych okolicach jest pięknie utrzymany cmentarzyk z tego okresu. Są tam pochowani zarówno Rosjanie jak i Niemcy.
Czasami chodziłem kąpać się w jeziorze Garbas (cudnie czysta woda) i tam idąc przez las widziałem okopy (a raczej ich resztki)wyglądające na pierwszowojenne. Jest tylko jeden problem. W lecie okolice patroluja chmary paskudnych, morderczych i wrednie kąsajacych gzów.Może jesienna wyprawa będzie skuteczniejsza?

Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie