Skocz do zawartości
  • 0

''Odpustowy pierścionek''za 120$ czyli przerażający brak niewiedzy.


x-paweu

Pytanie

Witam.Kiedyś dostałem taki pierścionek.Mieścił się w lekko przybrudzonym pudełku z różnymi monetami i rozmaitymi elementami metalowymi.Spotkałem również na jednym forum sytuację gdzie osoba prosząca o identyfikację podobnej rzeczy usłyszała odpowiedź podobną do tej:...''ee to jakiś odpustowy pierścionek,nic nie warty...''Jak się jednak okazuje sprawa nie jest taka oczywista.Skracam i kończę moje spostrzeżenia i uwagi podaniem linka do strony z podobnymi błyskotkami.Ich ceny wahają się od 120$ do nawet 300 dolarów.Mogą nam również dostarczyć wiele informacji historycznych o naszym kraju i nie tylko. http://www.ancientresource.com/lots/ancient_jewelry/jewelry_rings.html Może komuś się to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

osoby, które od kilku lat zajmują się poszukiwaniami, raczej znają temat tak starych pierścionków.

podając link do jednej strony - nic to nie zmienia, gdyż jest ona znana od dłuższego czasu ... i wiele innych jeszcze by się znalazło.

Merytorycznie wątek nie pasuje do ID (bo w sumie nic nie identyfikujemy), tylko raczej stwierdzenie, że ktoś się na czymś nie zna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kiedyś dostałem taki pierścionek.Mieścił się w lekko przybrudzonym pudełku z różnymi monetami i rozmaitymi elementami metalowymi.Spotkałem również na jednym forum sytuację gdzie osoba prosząca o identyfikację podobnej rzeczy usłyszała odpowiedź podobną do tej:...''ee to jakiś odpustowy pierścionek,nic nie warty...''Jak się jednak okazuje sprawa nie jest taka oczywista.Skracam i kończę moje spostrzeżenia i uwagi podaniem linka do strony z podobnymi błyskotkami.Ich ceny wahają się od 120$ do nawet 300 dolarów.Mogą nam również dostarczyć wiele informacji historycznych o naszym kraju i nie tylko. http://www.ancientresource.com/lots/ancient_jewelry/jewelry_rings.html Może komuś się to przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie