Skocz do zawartości

Przetłumaczenie pisma do WASt


bassista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę wysłać niesmiertelnik do WASt, a że mało uważałem na lekcjach niemieckiego w liceum proszę o pomoc w przetłumaczeniu krótkiego tekstu. Nie chcę się zbłaźnić używając translatora google :D Jeśli coś jeszcze powinienem dopisać proszę o sugestie. Z góry dzięki





Deutsche Dienststelle (WASt)
Eichborndamm 179, D-13403 Berlin


Szanowni Państwo!

W dniu ---------- podczas prac na polu odnaleziono cały nieśmiertelnik Kriegsmarine o numerze ------------. W okolicy nie było żadnych szczątków ludzkich.

Namiary GPS:
-------' N
-------' E
Najbliższa miejscowość –---------

Z uwagi na moje wielkie zainteresowanie historią powiatu gryfińskiego bardzo proszę o udzielenie mi wszelkich możliwych informacji o losie żołnierza:
- Imię i nazwisko
- data i miejsce urodzenia / zgonu
- szlak bojowy
- jeśli poległ w boju proszę o określenia miejsca spoczynku, w okolicy jest duży cmentarz żołnierzy niemieckich --------


Z poważaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku bodajże 1998 WaSt nie odpowiada na tego typu zapytania skierowane od osób prywatnych nie będących członkami rodziny delikwenta,monitowani tłumaczą niemiecką ustawą o ochronie danych,sprawdzone to zostało wielokrotnie empirycznie.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 15:52 09-11-2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie