Skocz do zawartości

Bielsko-Biała i okolice.


Hansel111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Hejka:)Tez bym sie wybral na wiosne:)Mieszkam pod Bielskiem a w Andrychowie jestem prawie codzien.Jest pare miejsc w okolicy gdzie warto sie wybrac z kims.Mam autko,Sovergina i jeszcze pare zabawek:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez bym byl chetny, mieszkam w Ligocie k/ Bielska-Białej wiec nie ma problemu :) mam tez znajomego ktory byc moze tez by dolaczyl (do grupy operacyjnej Bielsko :))
jak co to pisz na miala

chudyroot@vp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No to widzę że trochę nas jest ( nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi). Tak więc jako że robi się nam wiosna trzeba będzie odkurzyć wykrywacze i iść w pole ( lub do lasu ). W razie jakichś propozycji to proszę pisać tu lub do mnie na maila - polish.excavator@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Witam.
Jestem z Bielska i dopiero zaczynam przygodę z wykrywaczami. Chętnie dołączę do kogoś bardziej doświadczonego. Mam kanarka ACE 250. Gdyby ktoś wybierał się na poszukiwania to może pisać na maila - lucaskobiela@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
Ktoś chętny na wypad 11Listopada z okolic Żywca , Bielska-Białej mamy 2 miejsca w samochodzie zawsze to raźniej i koszt paliwa mniejszy.
Kierunek zachód :) Cel jeszcze niewiadomy ale jakieś opcje są może ktoś ma jakąś ciekawą miejscówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie