Skocz do zawartości

Kontynuacja wysiłków PTT ...


Napadacz_Bc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Czy szanowni forumowicze, orientują się, czy jakaś instytucja MSWiA, kontynuuje działania w kierunku odkrywania tajemnic pozostałych na terytorium RP po minionych okupacjach ? Chodzi mi o profesjonalne i całkowicie prawne działania w kierunku podjęcia wysiłku zaangażowania sprzętu i ludzi oraz zabezpieczenia ewentualnych dóbr.
Pytam, ponieważ wszedłem w posiadanie informacji które mogą wnieść dużo w jednej z grubszych" miejsc owianego tajemnicą po nazistach i może ułatwić dostęp do podziemi tego miejsca. Informacja nie jest sprawdzona ze względu na specyfikę miejsca i problemów administracyjnych. Jak na razie miejsce zapomniane i nikt się tam nie kręci, a każda obecność wprowadzić niepokój, a i swoje zdrowie i życie należy szanować ;)
Zależy mi na tym,żeby to co ewentualnie kryje to miejsce nie wróciło za naszą zachodnią granicę a pozostało w Polskich rękach ... oraz na ujawnieniu zbrodni do której doszło w tym miejscu wg ogólnie dostępnych informacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie