Skocz do zawartości

Książki za grosze.


sonicsquad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Witam,

Odświeżam temat, gdyż w Realu" do którego poleciałem po przysłowiową pietruszkę, a w którym dawno mnie nie było powstał cały boks z tanią książką.
W szczególności dużo jest ciekawych wydań dotyczących historii.
Może ktoś czegoś nie ma w kolekcji a chce kupić za grosze, bo cena jest wręcz śmieszna, każda książka za 8,99 zł, to szkoda wręcz nie wziąć.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pozycja jest wg mnie obowiązkowa dla ludzi lubujących się we wszelkiego rodzaju wspomnieniach. Ww. książkę wchłonąłem wręcz w niecałe dwa dni, nie było jak się od niej oderwać, a kolejne strony tylko człowieka zmuszały do czytania. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Najwięcej tytułów jakie można znaleźć w marketowych koszach pochodzi z magazynów Bellony. Zmiana właściciela i rzekomo nowy pomysł na dalsze istnienie tego wydawnictwa zaowocowało tzw czyszczeniem magazynów.
Zatem w sieciach handlowych mamy wysyp tytułów z Bellony. Wystarczy udać się do Media Markt, Saturn, Auchan, Carrefour czy Real, a mnogość książek może przyprawić o zawrót głowy.
Wydawnictwo Amercom które jakiś czas temu wydawało Ospreya ze serii Kampanie, w pełnej gamie tytułów trafiło do Media Markt. Ceny śmieszne, oferta bogata. Nic tylko kupować i czytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie