Skocz do zawartości

Allegro great hits vol.33


wino1939

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/wyrzutnia-rakieta-bazooka-pocisk-fagot-afganistan-i2371772754.html


Przedmiotem aukcji jest futerał, pojemnik po pocisku przeciwpancernym FAGOT.
Był to środek przeciwpancerny przeznaczony do zwalczania ruchomych i nieruchomych opancerzonych wozów bojowych.
Zestaw składał się z pocisku oraz trójnożnej wyrzutni.

Futerały pozbawione są cech bojowych i użytkowych, zgodnie z ustawą o broni i amunicji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Standardowe deko zza zachodniej granicy w ładnym stanie.
Aczkolwiek cenniejszy by był jak dla mnie egzemplarz sygnowany Dancigiem".
Za kilka lat może nie będzie z tego typu ściennymi wystawkami u nas problemu, a dostępne będą podobnie jak w Czechach, tudzież w Niemczech w sklepach kolekcjonerskich.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aukcja na alle - w opisie jest Polecam Manierkę pewnie Polską z roku 1943 ale pozostawiam to znawcom tematu."
Myślałem, że nie trzeba być znawcą manierek i wystarczy trochę podstawowej wiedzy historycznej o naszym kraju i inteligencji, żeby wykluczyć polskie pochodzenie z tego roku. Ale może wystawca folgując swojej inteligencji" wysnuł karkołomną teorię o podziemnej produkcji manierek... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny krzyż!!! Kolega Niechludow sam go robił, czy znalazł?
Myślę, że nie tylko ja, ale również i pewnie wielu innych użytkowników forum jest ciekawa co do pochodzenia eksponatu. Tereny z południowo-wschodniej granicy naszego kraju? Krzyż z pomnika, czy przydrożny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie