Skocz do zawartości

Okolice Rybnika


Bercik25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak tak ciekawy teren tylko ze to szczerbice calkiem inna miejscowość niż SZczerb i to właśnie lipka 😞 tam gdzie ja mieszkam mam do lasu z 3km pieszoo i właśnie co powiedziales pola są właśnie blisko lasuu a okopy znajdują się okolo 1,5 km od tych pól wiec teren idealny mysle ze się zzgadAmy😊
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam widzę przykra sytuacja cie dopadła. Wracaj do zdrowia a ja sie odezwę na tel mi właśnie dziś rodzi sie mały odkrywca wiec będę zajęty ale napewno dam znac co i jak przepraszam za nieobecność ale smigam do kobiety do szpitala :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę przykra sytuacja cie dopadła. Wracaj do zdrowia a ja sie odezwę na tel mi właśnie dziś rodzi sie mały odkrywca wiec będę zajęty ale napewno dam znac co i jak przepraszam za nieobecność ale smigam do kobiety do szpitala :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bitwy Wyrskiej , dosyć sporo spędziłem tam czsau , lasy koło Gostynia ciężkie jeśli chodzi o fanty , mi tylko łuski Polskie wyskakiwały. Sośnia Góra już nie do chodzenia coś tam postawili a fiołkowa to już pustki i mocno zarośnięty teren . Mi się udało znaleźć teren z którego wychodziło natarcie na fiołkową i sośnią trochę łusek i łódek do mausera i nic po za tym o dziwo nikt jeszcze na ten teren nie trafił byłem bardzo zdziwiony .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nessaya333 wstaw twój nr tutaj privu nie dam rady odczytać nie wyświetla mi się stronka napisz i się odezwe morello masz jakies ciekawe miejscówki drobnica militarka ja mam tak panowie wykkendy zawalone ze niewiem gdzie ręce włożyć tak jestem najarany na wypad w teren a co chwile cos krzyżuje mi plany i w dodatku zona marudzi wiecie jak to jest pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie