Skocz do zawartości

Czołg na bagnach


adrian231988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dawna z kolega interesujemy sie militarią poszukiwania itd... sami mamy wlasna kolekcja ale nie do tego temat ....

W Bochni na bagnach prawdopodobnie lezy czolg Vickers z II wojny swiatowej owszem byly tam poszukiwania ale nie znalezli chyba nie mieli checi aby dalej szukac jesli kogos interesuje takie poszukiwanie to zapraszam i abysmy sie spotkali w kwietniu w Bochni zaprowadze was tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po tytule wątku zawsze jest szeroko, a potem już gorzej jak się czyta to w treści nagle pojawiają się wyrazy jak: gdzieś koło wsi, chyba, prawdopodobnie, ludzie opowiadali itd. Tak naprawdę nikt jeszcze z piszących nie znalazł czołgu itd, a wątek po kliku wpisach umiera...
Nie lepiej najpierw się dokopać porobić zdjęcia i potem pisać na forum mam czołg itd? Ostatnio sporo było takich wątków no ale cóż chyba zima temu sprzyja...
Co wieś to taka historia się pojawia, a co bagna to czołg.

powodzenia i czekamy na fotki bo cóż więcej pisać

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co zauważyłem to co jakiś czas jest temat że gdzieś tam ktoś mówił ze jest zakopany zatopiony czołg? Otóż ja tez znam tako historie ale nie wiem na ile jest ona prawdziwa a mianowicie jak zacząłem się spotykać z dziewczyno (obecnie żona )rozmawialiśmy na różne tematy i mówiła mi ze jak jeździła do szkoły to pamięta jak widziała takie cos duże z lufo jak stało na takim bagienku i nie wie czy to ktoś zabrał czy po prostu bagno wciągnęło. Przejeżdżam koło tego miejsca prawie codziennie i jest tam faktycznie jakiś staw nawet spory (wcześniej było zarośnięte krzakami i nie było widać a teraz wycieli)i może kto wie jest tam cos na dnie dużego z lufo. Nie daleko jest jakieś gospodarstwo i chciałem iść się dopytać gospodarza jak to jest z tym czołgiem ale jakoś nie mam odwagi nawet 2 browce nie pomogły, po prostu czuje ze mnie wyśmieją albo pomyślą ze jakiś głupol.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazecie Głos Siemiatycz(czy jakoś tak) z przed kilku lat, też jest poruszona sprawa czołgu w bagnie.T-34 (nie tygrys :-))utoną w starorzeczu i jest(było ?)dwóch naocznych świadków,którzy go widzieli.Niestety nie potrafią wskazać które to starorzecze,a w okolicy jest tego bardzo dużo:-), szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie