Skocz do zawartości
  • 0

pałasz pruski


guciu0512

Pytanie

witam posiadam juz od dłuzszego czasu w/g ustaleń pałasz pruski na rekojesci jest gwiazda z orłem w srodku i napisem suum quique wiem ze to bylo odznaczenie order orła czarnego lecz interesuje mnie czy to jest autenty czy tez jakas podrobka po rozkreceniu rekojeści wewnątrz na poszczegolnych elementach wybita jest cyfra 5 , miejsce znalezienia wskazuje ze to powinien byc atentyk lecz potrzebuje opini fachowców
za udzielona pomoc z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam juz od dłuzszego czasu w/g ustaleń pałasz pruski na rekojesci jest gwiazda z orłem w srodku i napisem suum quique wiem ze to bylo odznaczenie order orła czarnego lecz interesuje mnie czy to jest autenty czy tez jakas podrobka po rozkreceniu rekojeści wewnątrz na poszczegolnych elementach wybita jest cyfra 5 , miejsce znalezienia wskazuje ze to powinien byc atentyk lecz potrzebuje opini fachowców
za udzielona pomoc z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga czysto techniczna, w jakim celu zmniejszasz zdjęcia do wymiaru 160px × 120px, jeśli forum przyjmuje 1024x800 pikseli?
Ciekawy przedmiot ale nic nie widać na tych fotkach. Chyba, że zdjęcia są z sieci... choć sugerujesz coś innego. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie