Skocz do zawartości
  • 0

Stalowa część ruchoma, zabezpieczenie?


Tomax

Pytanie

Witam. Znalezione w ruinach starego młyna. Miejsce gdzie były walki 1 W.Św., ale także i w czasie 2 W.Św. coś się działo... Element wewnętrzny jest ruchomy, Otwór poprzeczny jest owalny, jakby od bardzo długiego użytkowania. Czy to mogło być zabezpieczenie przyczepki motocyklowej (takowa w pobliżu znaleziona)? Testowałem na tym elektrolizę, ale obudziłem ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Ciekawość zaspokojona, teraz tylko w jakimś skansenie podpatrzę to na żywo"... Muszę tam wrócić po żelazne obręcze średnicy około 20-25 cm - pewnie też od młyna, chyba warto takie rzeczy uchronić przed złomem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalezione w ruinach starego młyna. Miejsce gdzie były walki 1 W.Św., ale także i w czasie 2 W.Św. coś się działo... Element wewnętrzny jest ruchomy, Otwór poprzeczny jest owalny, jakby od bardzo długiego użytkowania. Czy to mogło być zabezpieczenie przyczepki motocyklowej (takowa w pobliżu znaleziona)? Testowałem na tym elektrolizę, ale obudziłem ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie