Skocz do zawartości

Nóż 1966


czarekg1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Długo się ociągałem i nadal mam wątpliwości, ale w końcu to też jakaś forma identyfikacji...., a w końcu od czego ma się Kolegów z forum :- ) !Pewien pan chce mi oddać nóż szturmowy Kampfmesser 1966 ( NRD ). Koledzy bagnetonożownicy " zapewne znają dobrze ten kozik. Rzecz w tym , że ja nie ! Tyle tylko, ile pobieżnie poczytałem w necie. A niewiele jest o nim ! Pan ów chciałby ode mnie bagnecisko 84/98 Wehrmachtu , których posiadam trzy . Stan dobry ( bagnetu ). No i proste pytanie : wspomniany nóż, to rzadka kolekcjonersko rzecz ? Czy raczej pospolita ? Przepraszam jeśli źle się wstrzeliłem, ale czuję się nieco zagubiony i nie wiem jaką decyzję podjąć. Uprzejmie pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kurka wodna właśnie !! Aleście mi poradzili, teraz dopiero mam zagrychę : - ) ! Fakt - kozik jest szpetny, jak kupa , ale w końcu chodzi o kolekcjonerstwo. Mnóstwo jest niepięknych militariów, a rzadkich przecież ! Tak sie trochę rozglądałem po necie, podpytywałem w środowisku i muszę powiedzieć, że bagnecisko 84/98, nóż szturmowy wz.55, nóż szturmowy wz.92 ( polskie oczywiście te noże ), bagnecisko 6H3, 6H4, ruski sztyk 91/ 30 , że tak wymienię elementarz lekko zaawansowanego kolekcjonera. , są ogólnie doskonale znane i posiadane powszechnie. Natomiast ten Kmpf.1966 niektórym Kolegom nie był znany nawet ze słyszenia. No i co tu duzo gadać - lekko kusi.....Pozdrawiam uprzejmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie