Skocz do zawartości

Mentalność Kalego


Kamil66

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki naszemu przyjacielowi Klon42 możemy podziwiać ....dywagacje


... Jeśli ja ( czyli Wars vel Draco vel Lodołamacz ) coś znajdę, to moje i mogę to sprzedać nawet na zachód,
Jeśli nie ja ( czyli np. przypadek 'sapera' ) to wara !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy wywód, szczególnie w kontekście nękania donosami porządnych placówek muzealnych. Wygląda na to, że Piotr Lewandowski z Muzeum Eksploracji w Przeźmierowie opracował biznes plan, którego realizację ostatnio uniemożliwiło MBP.

Sd.Kfz 6 nie jest unikatem na skalę światową, zachowało się przecież 5-6 szt . Wg. tego rozumowania, można go było sprzedać i to za naprawdę dobry pieniądz ….
To by tłumaczyło histerię i furię w jakiej pisze donosy, każdy by się ‘zdenerwował’ tracąc taką kasę….

Należy zadać pytanie, czy jest jakiś sprzęt, tak unikalny, by być godnym pozostać w kolekcji Lewnadowskiego ?
Tygrysy ? Nie, jest ich 14 szt ( I i II ) - można sprzedawać …
Pantera ? poplulares - na handel
Elefany ? 2 szt ! Można sprzedać …
StuG’i, transportery, III-ki, IV-ki – sprzedawać ? Tak, ale pod warunkiem, że to nie 251/7 !!
Może jakiś sprzęt z polskich pomników ( np. IS-2 z Lęborka czy T-34 z Elbląga ) ? teciaków i Is’ów bardzo. bardzo dużo, TRZEBA sprzedawać …

Szkoda słów ...

p.s.
Ciekawe, jak czują się ludzie, którzy w dobrej wierze podali Lewandowskiemu namiary … Upomnijcie się o działkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda, nuda, nuda...

widać , że bez Piotrusia i jego teorii nie możecie się obejść.
Ten temat jak i nieudane lądowanie w Smolensku juz sie chyba wszystkim powinien znudzić, ale widzę że jesienna pora zaczyna doskwierać i głupoty wam w głowach.
Panie i Panowie brać się do roboty puki jeszcze w miarę ciepło, a nie bzdurami się przejmować (zajmować).

A Piotruś cieszy się bo jest na fali popularności...

ale , ale brakuje w temacie jeszcze jednego mądrego"...
Acer odezwij się, brakuje mi twoich bzdurnych wypowiedzi!!

Teraz to chyba całe to forum zbanuja i zostanie tylko rójca".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja jest chora od dawna.
I nic nie wróży na by szło na lepsze.

I tak osobiście to takie wycinanie i wklejanie fragmentów dyskusji z innych for uważam za nie na miejscu. Niezależnie od tego z kąd do kąd to przeplywa.
To ma tylko i wyłącznie na celu eskalację konfliktu.
Ale widać moderatorów tutaj to cieszy skoro do takich sytuacji dopuszczają,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Okuniewski , pora w końcu zabrać się do prawdziwej pracy a nie wiecznie płakać i szukać wiecznie zaczepki . Prawnik z Wawki mnie nie interesuje , pomysł na kasę jest i to prosty , po prostu iść do pracy i zakasać rękawy . Nie interesują mnie żadne handle i tym podobne rzeczy . Osobiście nie jestem zainteresowany waszymi forami , dlatego nie sprawdzam nie kopiuje i nie mieszam tam oraz w necie . teraz dopiero nie będzie wglądu na tamto forum , zostało przeniesione a dostęp raczej będą miały tylko ludzie konkretni i ścisłe grono . Dla mnie to rybka tylko że komuś musowo pokazać ze jeszcze jest jakieś prawo w Polsce i dotyczy wszystkich bez wyjątku . Kopiowanie i wstawianie gdziekolwiek bez zgody jest chwytem aby dalej być na topie i ciągnąć eskalację konfliktu , obecnie z tym już koniec . Pora zakończyć książkę i wpisać THE END
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zachowanie powagi jak spokoju na forum równocześnie przepraszam tych co uraziłem .....

Zbyszku jestem gotowy udostępnić Ci brakujące fragmenty forum żebyś mógł uzupełnić je o wyczyszczone tematy gdyż jako praworządny obywatel nie mogę zataić niezgodnej z prawem działalności na która pozwalałeś ... a spotkamy się dopiero w marcu.

A tak na marginesie zastanów się kto ma tak wielkie parcie na szkło i dba oto by wszyscy .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil66 wyjątkowo trafnie zatytuowałes ten wątek.I idealnie pasuje to do Twojego zachowania , Zbyszku.Gdy kopiowaliśmy z Odkrywcy , czy z Forum TPS na Forum TPW było dobrze.Gdy teraz skopiowano Ciebie , Warsa i Acera jest łolaboga , łapaj złodzieja , i łejery.Może podesłac Wam trochę chusteczek do ocierania łez?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Dąbrowski tamto forum w odróżnieniu od tego czy innych ma charakter prywatny i tak widnieje tam informacja na wstępie bo tak sobie zastrzegł jego jedyny właściciel. Teraz ma powody do poczynienie odpowiednich kroków.
Chusteczki mogą być jeszcze wam przydatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mróz żadne inne forum nie poświeciło tyle działów i uwagi TPS-wi czy MBP w Poznaniu plując jadem ,obrażają nas.
Bardzo chętnie przyjadę na sprawę która wytoczy pan komukolwiek i podzielę się materiałami które otrzymałem w pełni legalnie, nim zamknął pan forum.Gdy czytam pana wypowiedzi iż mamy tajny dział gdzie zajmujemy się panem i jemu podobnymi to ociera oczy ze zdziwienia, kim wy kurka jesteście by poświęcać wam czas??? Przyklepuje pan wszystkim plugawym wypowiedzią warsa/lodołamacza i jego donosom to nich pan się nie dziwi że ludzie maja takie zdanie o pańskim forum.
Fakt ten dział stał się nudny choć zapowiadał się ciekawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie