Skocz do zawartości

Ekipa z G. Śląska na całą Polskę/ Będzin/Katowice


Norberet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kopiących z powołania, sam kopię od kilkunastu lat, wraz ze mną jeden-max dwóch kolegów, jesteśmy z okolic Będzina, jeździmy tam gdzie są fanty, ja skupiam się na 39 i mam sprawdzone i pewne miejscówki na ten temat, jednak Dukla, Wał Pomorski, półwysep Helski, Mierzeja i inne nie są mi obce. Poszukuję koleżanki, kolegi, kórzy również skupiają sie na wrześniu, lub na dalszych wypadach, gdyż mam na prawdę pewne miejsca na wrzesień. Na G. Śląsku również mamy I i II wojnę oraz powstania śląskie i różne potyczki. Szukamy kogoś, kto chciałby od wiosny pojeździć po centralnej polsce max 250km od G. Ślaska, fanty: ja głwonie wrzesień, natomiast w miejscowościach gdzie kopie trafiają sie monetki,drobnica od XV w., mamy porządny sprzęt i zgraną ekipę, miejsca noclegowe i ukierunkowane zamiary w terenie, znamy ludzi i teren. SZUKAMY!!! koleżanki lub kolegi z pojazdem, który w miarę mało pali ( w dzisiejszych cenach wachy ) ja mam auto, jednak 11 l/100 to trohę mało opłacalnie:( Pierwszy poważny (kilkudniowy) wypad w okolicach marca 2012, natomiast obecnie, na kilka godzin w nasze okolice. tj. Katowice, Sosnowiec,Będzin i ościenne. Zapraszamy każdego, kto jest naprawdę zdecydowany i w miarę doświadczony. Jest możliwość pozwolenia na prace" od WKZ na jedno województwo", eren" w centralnej Polsce. Część naszych działań można było obserwować w telewizji lub znaleść w prasie:). Zapraszam zdecydowanych. Naciągaczom na miejscówki dziękujęmy, nie u Nas. Jesteśmy poważni i takch ludzi szukamy, lecz nie dyskawalfikujemy kolegów bez doświadcznia, a z odpowiednim sprzętem. Mamy Whitesy i Rutusy, ramy i dostęp do Georadaru:)
Zapraszamy chętnych. Nie jesteśmy firmą lecz doświadczoną ekipą z szacunkiem do wszystkiego z czym się spotykamy w terenie.:) Interesujesz się wrześniem pisz do mnie, drobnicą kolorową do Ponurego. Po ponad 70-ciu latach nadal trafiamy wrzesień, więc jeśli jesteś zainteresowany tym okresem daj znać, pojedziemy w terez na G. Śląsku i tam się poznamy, a dalej na centralną Polskę. Czasem na Czechy lub na podwodne poszukiwania. Tylko konkretni ludzie!!Bez ściemy, pisz na prv, a na 100% odpowiem, gdyż brakuje nam kompana, fantami dzielimy się w terenie, czy to depozyt z 1944/1945 czy z 1939, zaufanie najważniejsze. ZAPRASZAMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Panie i Panowie temat reaktywacja, szukamy kogoś konkretnego. Wiosna idzie ziemia już bez śniegu i lodu, więc może znajdzie się ktoś chętny na wspólne wypady. Podnoszę temat z pierwszego posta, nadal aktualne, chętnych zapraszam na priv. Szukamy kogoś kto jest normalny i potrafi współpracować. Dużo jeszcze miejsc nie zbadanych i nie kopanych:).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty Rafał, to nie egzamin tylko weryfikacja:)
i na pewno pojeździmy w tym roku razem. Ale u nas niestety na razie bez jakichkolwiek konkretów. Może jakieś wspólne wypady zmienią sytuację na bardziej pozytywną, bo obecnie jest mała kapa. Mam kilka świeżych tematów do sprawdzenia, ale nie ma na razie ich jak sprawdzić, bo nie jeździmy nigdzie. Ogólnie nasz sezon w tym roku nie wystartował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie