Skocz do zawartości

strona łuski.poszukiwania co się stało?


granatnik87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
święta się zbliżają, więc postanowiłem zrobić porządek w swoich łuskach. Zawsze z pomocą przychodziła mi strona łuski.poszukiwania.pl Dzisiaj wchodzę a tu pustka strony nie ma :( Czy ktoś może wie co się stało z tą stroną? Było tam tyle ciekawych informacji, wszystko sensownie i jasno napisane.
Pozdrawiam wszystkich pasjonatów łusek ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta strona od dawna już nie bangla - chyba się nie pomylę jak napiszę, że od pół roku ?

zresztą inna : http://piotrsj.webpark.pl/

też już od dawna nie bangla - ogólnie lipa.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 20:50 05-12-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagabywany przeze mnie twórca strony nie chciał powiedzieć co się stało i co gorsza napisał mi , że strony nie odpali ponownie - szkoda, bo jeżeli chodzi o mauserka to była najlepsza i po polsku - dzięki niej np. dowiedziałem sie, ze na Suwalsczyźnie ktoś strzelał z norweskiego karabinka o mniejszym nieco kalibrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zupełności się z Tobą zgadzam Kolego Gruby Rycho. Gdyby tak spisać i opublikować informacje, które były zamieszczone na stronie to myślę, że powstała by bardzo ciekawa pozycja do biblioteczki kolekcjonera.
A tak z innej beczki. Czy znacie może Koledzy jakieś inne strony poświęcone w głównej mierze nabojowi 7,92x57?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie