Skocz do zawartości

White's 3900/D Pro Plus . Czy Smętek hs-3


Wojciech115

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do nabycia jednego z tych dwóch wykrywaczy. I tu pada moje pytanie. Wykrywacz typowo na militarkę jaki polecacie ? Wcześniej były wątki o White's 3900/D Pro Plus ale nie było ostatecznej odpowiedzi czy będzie lepszy od smętka ? Mnie Bardziej przekonuje HS-3 ale warto dostać odpowiedź od poszukiwaczy :)
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na militarke dobry jest White's 3900/D Pro Plus jest to wykrywacz przemysłowy do szukania studzienek,zasów i całego innego zelastwa ale White's 6000\\di Pro Plus to jest całkiem inna bajka.Polecam na początek 3900 bedziesz zaskoczony jego mozliwosciami mam jeden i drugi.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White's 3900/D Pro Plus i mam pytanie jak sobie radzi z małymi odłamkami żelaza czy można go odpowiednio ustawić w terenie żeby pomijał drobnice ze złomu a widział duży złom . Z tego co wiem ma cewkę 20 cm ale też jest cewka do niego 24 cm. jak ten wykrywacz przy stosunkowomałej cewce radzi sobie zasięgowo na gruby złom .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White's 3900/D Pro Plus przy odpowiednich ustawieniach wycinam mały złom i pokazuje tylko duze elementy, mozna ustawic tak by odrzucał stal a pokazywał kolor.Cewka 24 cm i mozna sie nakopac,nie miałem Smętka wiec nie bede sie wypowiadał który lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie