Skocz do zawartości

Pomoc - kradzież zabytkowych skrzypiec, gitary i kilku innych rzeczy


bassista

Rekomendowane odpowiedzi

1. Sprawdzaj caly czas Allegro ,ebay
2. Wpisuj co jakis czas w google sprzedam: Skrzypce z roku takiego i takiego sygnatura itp i w jezyku angielskim
3.Wiadomo sprawa na policje itp
4.Sprawdzaj Gieldy staroci w twoim miescie ...

W tą Sobotę jest u mnie w Częstochowie giełda staroci
Chętnie rzucone oko czy nie ma takich skrzypiec

Pozwolisz iż wezme sobię te zdjęcia na telefon gdyby coś, jakbym znalazł :)

Pozdrawiam cię gorąca i wspołczuje :((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szczerzę ci naprawdę współczuję, ja bym nie mógł zasnąć, gdyby ktoś mi chciał (Tfu tfu tfu) Moje skarby :(

Dlatego bardzo w tym spróbuję ci pomóc, na komputerze siedzę dość dużo. Więc bedę dość często szukał info na temat sprzedaży itp twoich eksponatów

Pozdrawiam I trzymaj się :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłbym jeszcze komisy w okolicy.Zapewne złodziej nie był z daleka,możliwe też że był kiedyś u ciebie,poszperaj w pamięci. Jeśli zwinął pranie czy słuchawkę od prysznica świadczy o tym że to ktoś z miejscowych nurasów,ktoś komu takie ubranka się przydają.Sklepy ze starociami też warto sprawdzić i to nie tylko w twoim mieście ale i w promieniu 50 km. Skradzione fanty muszą wyjść,to nie igła.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jeśli towar trafił od złodzieja do inteligentnego pasera to polecam sprawdzać nie tylko alledrogo i ebay ale również pozostałe serwisy aukcyjne w europie, zwłaszcza czeskie, słowackie, niemieckie, belgijskie, holenderskie i angielskie.
pod tym adresem znajdziesz linki do serwisów aukcyjnych:
http://www.aukcje.org/linki/aukcje-list-2.htm .
Powodzenia i współczuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie