Skocz do zawartości

Nowy dział numizmatyka


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna moderacjo! Teraz też tak właśnie patrzę i jednak dołek powinien być na dołku... wiem, że to nie klocki ale numizmatykę dał bym pod Monety, medale, guziki, pieczęcie i inne, oczywiście pon nową nazwą tego działu

pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 5 wątków w dziale Numizmatyka, a już zaczyna się robić bałagan, zwróćcie uwagę na w tej chwili pierwszy wątek Półtoraki Zygmunta III Wazy. chodzi o ID monet czy wątek o półtorakach? jak nie będzie rozgraniczenia na ID monet itd i na gawędy o numizmatyce to ktoś kto jest zainteresowany odszukaniem informacji o ID monety będzie brodził też w wątkach o moniakach itd.

taka moja uwaga im dalej w las tym będzie gorzej

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał ID półtoraków to nie prosiłbym o to aby ludzie je pokazywali. Wątek ma dotyczyć ogólnie rozmów o półtorakach, odmianach, błędach na półtorakach itp. Na jednym forum istnieje taki wątek i rozwinął się bardzo dobrze. Dlatego założyłem taki tutaj bo jestem ciekaw co posiadają użytkownicy Odkrywcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja do ciebie nic nie mam watek założyłeś w jak najbardziej odpowiednim do tego dziale, mi chodzi o to że jak zaczną się mieszać pojedyncze identyfikacje monet z różnymi wątkami o monetach i innych elementach numizmatyki to nic nie pójdzie poszukać, mało tego nie da się rozróżnić po tytułach wątków co dotyczy ID, a co jest tylko pogawędką o monetach jak w przypadku tytułu twojego wątku. Ja chcąc poszukać monety takiej jak moja zaczynam od działu ID z monetami bo wiem, że tam są tylko ID monet, a teraz...?

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, większość chciała działu o numizmatach, gdzie będzie ID i ogólne rozmowy o numizmatach - tak zrozumiałem.

a teraz ? już nie ?

poza tym, jeżeli wątek jest prawidłowo zatytułowany - wyszukiwarka da wyniki jakich szukamy.

krank już wymyślił, żeby w nawiasie dodać słowo dyskusja" i już po tytule będzie widać czego dotyczy dany wątek.

można uwzględnić to nawet w regulaminie, że luźne rozmowy o numi, mają być w tyen sposób oznaczane.

no problemo :)


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 14:02 28-07-2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie