Skocz do zawartości

znalazł milion dolarów wykrywaczem metali


tsojka

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć dlaczego w Polsce karalne jest poszukiwanie skarbów?
w jaki sposób ma to chronić znaleźiska?

w Angli jest zupełnie odwrotnie a znalazca staje się właścicielem znalezionego przedmiotu, skarbu.

zobaczcie ciekawy artykół:

http://m.gadzetomania.pl/2010/07/12/znalazl-milion-dolarow-przy-pomocy-wykrywacza-metalu-wideo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był poruszany już wątek tego oto znalazcy.Niestety tu jest Polska a nie Anglia, wyobraź sobie że Bóg za te niedogodności z poszukiwaniem obdarzył nasz kraj pięknymi kobietami a Anglię już nie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie jest karalne poszukiwanie skarbów!! Tylko robienie tego bez odpowiednich pozwoleń! Ze zgodą konserwatora, właściciela terenu, archeologa kopiesz legalnie ile dusza zapragnie.
A do kogo to później należy, to już inna kwestia i inne prawo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,po co ta dyskusja po raz xxxxx? Tematy tego typu i podobne były niejednokrotnie wałowane. Narzekania i skowyczenie na nic síę zdają, trzeba robić swoje i za dużo nie myśleć bo i tak to nic nie zmieni.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem angielki, kwestia gustu, ja wole bardziej ostre rysy twarzy a nie takie okrągłe twarze,kucek a nasze to co zimne? :D:D:D Cudze chwalicie swojego nie znacie! :) widocznie nie jestem Polakiem bo nie umiem narzekać cały czas:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie