Skocz do zawartości

Hełm wz 31


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o rok 1934 to produkcja hełmów w Hucie Ludwików" nie działała jeszcze tak prężnie jak chociażby rok później.Pierwszą większą partie hełmów w tej hucie(10 000) zamówiono 18 lipca 1933 roku z ostatecznym terminem dostawy 1 stycznia 1934.Tą partie myslę że można odrzucić.W grę wchodzi raczej kolejna umowa.W 1934 roku zamówiono w tejże hucie 25 000 hełmów z terminem dostawy do 15 grudnia 1934 roku.I o tą produkcje się rozchodzi.Mam taka małą teorie...skoro pierwsza partia próbna hełmów wz 31 została zamówiona w liczbie 5000 sztuk to może producenci kolejne partie w latach późniejszych ograniczali na tej właśnie liczbie.Oznaczało by to, że partii z roku 1934 mamy 5, po 5000 sztuk każda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego stock84 ,dzięki wielkie za rozwinięcie tematu ja najwyższą partie widziałem z nu 4.Pytam o to ponieważ jestem właścicielem wczesnej wersji hełmu wz31 ludwików a dokładnie partii 3.Może ktoś z kolegów miał wyższą partie jak 5 z 34 roku.Pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie