Skocz do zawartości

Stowarzyszenie poszukiwaczy


fuks_ag

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego zanim bedziesz sie zastanawiał gdzie będą spotkania, jakie piwo będzie serwowane, w którą sobote miesiąca będą moze zacznij od zbierania głosów pod zmiane ustawy. Zobacz ile osób poprze inicjatywe. Bo stowarzyszenie jak wielokrotnie zostało tu powiedziane NIE UPOWAZNIA DO NICZEGO. A spotykanie się pod patronatem Odkrywcy, czy Pani Domu i dyskutowanie czego to by się nie zmieniło i co by było gdyby złapać złota rybke pozbawione jest jakiego kolwiek sensu. Wiadomo że podstawowym postulatem, który zjednoczy wszystich byłoby kopanie na legalu. I tu wracamy do początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W takim razie załóżmy wątek o zapisach, tylko że będzie on bardzo długi mam nadzieję i wpisujmy się do niego. Zobaczymy w ten sposób ile osób jest w zainteresowanych.
Lp. 1. nick
2. nick
3. nick
Chyba, że ktoś ma inny pomysł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Warszawa
2. Żary
3. Szczecin

Panzerkris napisał Masz zadeklarowane 3 osoby. (nie miasta)" nie zgadzam się z tym ponieważ znam kilka osób z Żar które są za takim stowarzyszeniem. Dlatego proponowałem zapisywać się po nickach a nie miastach. Byłoby wiadomo dokładnie ile osób jest ZA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienko to widzę, bo każde polskie skupisko jest nad wyraz podzielone. Niby razem, a bardziej osobno.Każdy skrobie swoją rzepkę, a wielu nie ma żadnych skrupułów by wcinać się a żywca" w miejsca odkryte przez innych (a czasami nawet skubac fanty).
Solidarność środowiska jest więc BARDZO ENIGMATYCZNA a jej duch wywoływany jest tylko przy okazji: PRZYSZLI Z RANA I WSZYSTKO ZABRALI, co raczej większości nie zasmuca i mają to w tak zwanej d..pie.

Widzę tylko jedna jedyną plaszczyznę współpracy.Wspólne lobbowanie na rzecz zmian w prawie polskim. Tu faktycznie przydałby sie wspólny front.
Tylko jak to uczynić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem do redakcji Odkrywcy", podsumowanie naszych dyskusji. W mailu zawarłem wnioski z Waszych wpisów. Mimo wielu obaw co do słuszności i możliwości powodzenia takiego projektu, jakim jest ogólnopolskie stowarzyszenie , uważam ze jest wielkie zapotrzebowanie na taką organizację dbającą o interesy poszukiwaczy-hobbystów i należy zrobić wszystko co można aby stowarzyszenie powstało.

Poinformuję Was o stanowisku redakcji miesięcznika, jak tylko otrzymam odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trzeba się cieszyc, że obecnie są ludzie, którzy chcą pomóc, i mają wiedzę, którą się podzielą, podpowiedzą i poratują w potrzebie.
A teraz wyobraździe sobie stowarzyszenie-organizację, gdzie działają takie osoby, z którymi możesz się skontaktować, pogadać, podzielić się swoimi zamrtwieniami i odkryciami....
Mam taki cel aby udało się zawiązać takie stowarzyszenie.
Ludzi z redakcji nie znam, ale wiem,że jako specjalisci siedzący w temacie poszukiwań i mający doczynienia z kłopotami nękającymi środowisko poszukiwaczy-hobbystów, będą odpowiednim materiałem na utworzenie ogólnopolskiej organizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wyobraździe sobie stowarzyszenie-organizację, gdzie działają takie osoby, z którymi możesz się skontaktować, pogadać, podzielić się swoimi zamrtwieniami i odkryciami...."

Wyobrazilem sobie.
Boze, toz by tak pieknie jak na Forum bylo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az mi łzy pokapały ze wzruszenia.
Ludzie z odkrywcy wydaja gazete i na niej zarabiaja, biora kase z reklam z forum, i nie twierdze ze to złe bo połączyli pasje z pracą, też bym tak chciał.
I nikt nie podłoży się pod ogół bo nikt nie zaryzykuje dobrego imienia w sprawe która i tak padnie, zresztą po co ?:)

I maja pewnie niezłą beke czytając ten wątek i te sentymentalne wywody. Pozdrawiam redakcje odkrywcy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byśmy mogli wymieniac sie łopatkami i wiaderkami. "
ta,kopać miękkie kamienie i w ogóle..


Póki się nie zmieni prawo niewiele da się zrobić,My w takiej formie jak jestkażdy sobie rzepkę skrobie" nic nie możemy zrobić by je zmienić,słanie listów,boratynek jakoś nie pomogło:P
siedzimy wszyscy jak mysz w dziurze

Możne jak górnicy,zmówić się i pojechać pod sejm,każdy z wykrywką (saperka przy boku jak prewencyjni uderzą)
transparenty,banery darcie mordy czego chcemy bo taki cichy pisk co rozlega się tutaj nie dotrze za przeproszeniem do nikogo..

Proszę bardzo,Redakcja ma możliwości,zamiast konferencji" niech zgłoszą na taki albo sraki dzień manifestacje pod sejmem,kto żyw i komu przeszkadza to co jest bierze wykrywke i miast w las leci na Wiejską..

Trochę rozgłosu nie zaszkodzi a i jakiś artykulik w gazecie można będzie skrobnąc w dzialespotkania"

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie