Skocz do zawartości

Propozycja rozbudowy Forum Odkrywcy


macvsog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Przedewszystkim to jestem przeciwny laczeniu juz istniejacych dzialow (jak ktos z przedmowcow proponowal) pierwsza i druga wojna razem to jak dla mnie fatalny pomysl. Marynistyka jako nowy dzial dla zainteresowanych tematem jest do zaakceptowania-ale czy naprawde konieczna? Przeciez nic nie stoi na przeszkodzie aby tematy te poruszac w innych dzialach. Wedlug mnie forum Odkrywca-to najlepsze forum w kraju, a jak cos jest dobre to moze lepiej tego na sile nie poprawiac. Ale to tylko moje zdanie z ktorym oczywiscie nikt nie musi sie zgadzac. Pozdrawiam Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczna?
Albo tak samo konieczna jak Pojazdy/Artyleria" (wojska lądowe),i Lotnictwo i okolice" albo... tak samo zbędna...
Istotnie powstaje kłopot czy podział forum powinien być oparty na rodzaju sił zbrojnych jak powyżej, czy na chronologii...
Wadą pierwszego modelu jest brak podziału chronologicznego, a więc mieszanie" się tematów na temat np: (w dziale lotnictwo) samoloty z Iwś i najnowsza, technika. Jest to ieidealne" ale nie rażące! Da się żyć!

Wadą drugiego modelu jest z kolei problem lokalizowania w czasie tematu pytań zadawanych przez forumowiczów, CZĘSTO dotyczą one zagadnień ponad czasowych"- w tym przypadku podział na siły zbrojne pozwana umiejscowić te pytania w BARDZIEJ LOGICZNYM KONTEKŚCIE! Jest to o tyle istotne, że jest to forum odkrywczo, eksploracyjno-rekonstrukcyjno- historyczne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie