Skocz do zawartości
  • 0

11,4mm x 49,3 mm


Szutek

Pytanie

Witam was serdecznie. Jest to mój pierwszy post :) Posiadam 3 przedmioty, których nie potrafię sam zidentyfikować. Bardzo was proszę o pomoc.
Przedmiot 1: Łuska o śr. 11,4mm i długości 49,3 mm. Wybite ma 88 oraz 21. Bardzo skorodowana, lecz cała.
Przedmiot 2: średnica 23,9mm, długość 18,1 mm. Jak widać 1 egzemplarz jest pusty, a drugi być może pełny? Jest jakiś papier w środku, nie chciałem tego rozgrzebywać.
Przedmiot 3: pocisk o długości 57,7mm i średnicy 12mm.

Mam nadzieję, że pomożecie. Pozdrawiam. Przepraszam za jakoś zdjęć, posiadam słaby aparat :/

Proszę zapoznać się z Regulaminem forum i poprawnie tytułować wątki !!!



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 14:25 16-10-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Jest to mój pierwszy post :) Posiadam 3 przedmioty, których nie potrafię sam zidentyfikować. Bardzo was proszę o pomoc.
Przedmiot 1: Łuska o śr. 11,4mm i długości 49,3 mm. Wybite ma 88 oraz 21. Bardzo skorodowana, lecz cała.
Przedmiot 2: średnica 23,9mm, długość 18,1 mm. Jak widać 1 egzemplarz jest pusty, a drugi być może pełny? Jest jakiś papier w środku, nie chciałem tego rozgrzebywać.
Przedmiot 3: pocisk o długości 57,7mm i średnicy 12mm.

Mam nadzieję, że pomożecie. Pozdrawiam. Przepraszam za jakoś zdjęć, posiadam słaby aparat :/

Proszę zapoznać się z Regulaminem forum i poprawnie tytułować wątki !!!



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 14:25 16-10-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie