Jump to content

Ważne - Ogłoszenie - Dział Medale, guziki, pieczęcie i inne"


Recommended Posts

W związku z tym iż czeka nas pora długich wieczorów i wśród zapewne znacznej większości Użytkowników, spowoduje to brak dotlenienia pewnych tkanek, oraz więcej czasu będą spędzać przy PC, a co za tym idzie - postów będzie dużo przybywać, acz niekoniecznie na temat..

Panie i Panowie, od kilku tygodni obserwujemy radykalny przypływ off-topic'ów, prywatnych wycieczek, oraz pojawiają się posty, które zamiast pomóc nowym Użytkownikom, bardziej wyglądają jak wyładowywanie na nich negatywnych emocji i pouczanie..

Chciałbym przypomnieć iż jest to dział służący identyfikacji numizmatów i reliktów im pokrewnych.
Wątki w miarę możliwości powinny być rozwijane poprzez argumentowanie swoich wypowiedzi, zamieszczanie odnośników czy materiałów źródłowych.
Wszystko to oprócz identyfikacji przekazuje i tworzy zbiór wartości edukacyjnej, o którą w internecie często bardzo trudno.

Proszę o możliwe opanowanie wpisów nie związanych z tematyką działu, nadmiernych offtopów, postów sprowadzających się do ciągłego pouczania innych (często nowych) użytkowników oraz przede wszystkim o zaniechanie impulsywności i prywatnych wycieczek.
Forum posiada dział Hyde-Park, tam można śmiało rozładować emocje, jeżeli nie będzie naruszany ogólno przyjęty regulamin forum oraz netykieta.

Wszelkie wpisy rozbijające wątki w dziale Medale, guziki, pieczęcie i inne", ponadmiarowa ilość offtopów oraz posty prowokujące kłótnie czy będące przejawami agresji będą usuwane, a Autorzy odpowiednio nagradzani.

Moderacja nie ma nic przeciwko dozie humoru czy odrobinie luzu, nie mniej jednak starajmy się zachować fason, zanim forum stanie się podobne do znanych portali newsowych czy społecznościowych, gdzie często poziom wypowiedzi jest niestety żenujący.

Mam nadzieję iż wyraziłem się w miarę zrozumiale.
Wszelkie pretensje / za / przeciw i skargi - zapraszam na priv do opiekunów działu.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora tyfus 00:21 09-08-2011
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information