Skocz do zawartości

Wykopki w łódzkim


major02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
siemka major jesteś z Łodzi ?? chętnie bym się wybrał gdzieś w niedziele, ale niestety :(( nie mam pojazdu :(( żona po poprzednim sezonie za cholere mi samochodu nie da, a 2 w rodzinie nie mam :((,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid30 ja jestem z Tomaszowa Mazowieckiego, ja też szukam kogoś z autem bo sam nie wiem czy będę miał auto na weekend bo moja narzeczona studiuje, i jak weźmie mi auto żeby dojechać na uczelnie to trochę też będę miał lipnie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid30 właśnie co do wykrywki xD to ja bym był chętny w razie W :)) bo jedną mi parę miesięcy temu niebiescy gwizdneli :)) xD a drugą właśnie zamówiłem i liczę że mi dojdzie do piątku, tylko taką nadzieją żyję :)) ja auto chyba będę miał bo moja coś mówiła że chyba nie jedzie w ten weekend na uczelnie jednak :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się jeszcze z militarki nic ciekawego nie trafiło :( raz tylko ruska klamra :(
major jak skombinuje pojazd na niedziele to moge ci smetka pozyczyć :)) ty chodzisz gdzies blizej po inowłodzu ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o I wojnę i drobnice to okolice Tomaszowa i Inowłodza. Ja ogólnie pochodzę z Brzustowa, ale mieszkam na Tomaszowie, teren ludziom znany xD ale nie jest wcale przekopany jak co ni którzy twierdzą, mam jeszcze swoje dziewiczne miejsca na polach dziadka :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubie te tereny :) tam są naprawde piekne lasy :)) własnie kolega do mnie dzwonił zmotoryzowany wiec na 99,9% na niedziele tam zawitamy :) zapraszasz na poletka dziadka ? hehehhheheh Ostatnio przeszedłem na skuśke las od szosy do Brzustowa :)) te rzeczki mnie wykończyły :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obert kiedy ty na to wszystko czas znajdujesz?:O
Ale jak znajdziesz gdzieś jakieś rzeczy związane z reglamentacją(kartki, bony , talony ) to daj mi znać może się na coś pomieniamy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie