Skocz do zawartości

Wszystko o Hs-3-Smętek"


pawel888

Rekomendowane odpowiedzi

Czym objawia się ta symulacja pin-poin ? I chodzi o przyciśniecie guzika w rękojeści raz nad obiektem czy przytrzymanie tak jak jest to w Garrett ace 250? instrukcja nic o tym nie wspomina ale to bardzo ciekawe co piszesz. Dzięki za rady ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@ melchior71:
Tak, naciska się krótko guzik na uchwycie - tak samo, jak przy zerowaniu przy pracy w trybie AllMetall.

Zerując detektor nad obiektem zmniejsza się jego czułość, więc można bardziej precyzyjnie namierzyć obiekt.
Zerowanie nad obiektem można powtarzać, za każdym resetem zakres wskazań będzie węższy, wtedy można dojść do bardzo precyzyjnego wskazania.

Oczywiście, ta symulacja pin pointa jest najbardziej skuteczna przy pracy w All Metal.

Instrukcje obsługi nie opisują wielu rzeczy... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mam pytanie do kolegów dobrze znających smętka: w jakiej odległości od siebie muszą być 2 lub 3 osoby z tymi samymi wykrywaczami żeby się wzajemnie nie zakłócać ? Albo inaczej : jaki wpływ ma drugi smętek w bezpośredniej bliskości i jakie to są odległości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Fanatyk, nie tak dawno urwał mi się przewód od resetu bezpośrednio przy przycisku. Nie wiem jak to możliwe, ale jednak. Trzeba odkręcić dwie śruby z boku rączki, wysunąć przycisk i przylutować. Czy to przewód to można sprawdzić wyłączając wykrywacz i włączając - działa jak reset. Jeżeli to nie to, proponowałbym przyjrzeć się potencjometrom, ja już dwa musiałem wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Witam wszystkich

Poszukuję sondy do smętka 37cm,niestety pan Henryk już nie pomoże,allegro,olx nic nie podpowiada,niby 3 osoby miały zrobić cewkę ale nic z tego nie wyszło,moje pytanie czy można zastosować cewkę od innego wykrywacza,kupić gdzieś używkę a może ktoś z Was podjął by się zrobienia cewki do HS-3? Skończyły mi się pomysły na zdobycie sondy,proszę pomóżcie ,chętnie bym pochodził po starych miejscach z większą cewka.

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie