Skocz do zawartości

Wszystko o Hs-3-Smętek"


pawel888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Witam co do znalezisk to zobaczcie co można wyciągnąć Smętkiem .
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e0b7ec5cc2c6da6.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb69807e52359601.html
razem wyszło ich 19.Smętek złapał" je na 80 cm.
Pozdrawiam
Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
pastuszek,mam największą cewkę,pocisk od kbks wychwyci,boratynkę już nie(za cienka)monetę 1/2kopiejki złapie.
Byle nie było głębiej niż ok 8cm,zależy też od gruntu w jakim jest fant.
Najbardziej uniwersalna jest 30cm,ktoś kiedyś na niej chwycił boratynkę na polu(pawel888-pzdr)
Duża na pola się nie nadaję

Tomek_95
Ceny używanych są różne,wystarczy przejrzeć allegro.
Za 6letniego dałem 4/5lat temu 590.
Nowy coś około 850-950zł z cewką 30cm
Najlepiej zadzwonić do pana Smętkowskiego
Numer podany w tym wątku wyżej.
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam kiedyś miałem smętka dawno temu kupiłem za 850 nowego u Pana Smętkowskiego z cewką jeśli się nie mylę 31 cm. Może za szybko go sprzedałem bo szukałem wykrywacza na monetki. Ale teraz mam pytanie do użytkowników Hs-3 jakie ma on zasięgi na cewce 37 cm tej największej co jest używana w smętku. Może ktoś z użytkowników robił testy Hs-3 z cewką 37 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Chłopaki posiadam Proximę. Ale po za nią potrzeba mi drugiego sprzętu na inne rzeczy. Myślałem o Smętku. Lecz potrzbuje kilku informacji. Mam do skanu kilka ciekawych miejsc lecz na głębokości do 14cm leży od cholery drobnego żelatswa itp.
I chodzi mi o to by tylko ciągnęło większe głębokie przedmioty a te górne drobne omijało.
Czy Smętęk" się nada.
Proxima jest zbyt płytka jeśli dyskryminację mam pełną. A na statyku mam dosyć czyszczenia" górnej powierzchni z gwoździ blaszek podków itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak dużo jest tych metalowych drobnych przedmiotów. Teoretycznie powinien dać radę ale w praktyce zależy to od gleby i umiejętności operatora. Najlepiej by było gdybyś nie kupował nowego wykrywacza a kogoś poprosił by przeszukał ten teren, kogoś kto wykrywacz ma od jakiegoś czasu i umie na nim dobrze szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że płytsza. I denerwuje mnie to że w proximie na statyku nie idzie wyciąć płytkiego złomstwa tylko warczy przy każdym drobnym złomie i skala na panelu sterującym też nie zawsze jest prawidłowa zauważyłem ze wiele zależy od głębokości i położeniu przedmiotu pion czy poziom.
Nie jest zła bo jestem z niej bardzo zadowolony lecz na moich miejscach gdzie ona już nie może musiał bym ściąć drzewa i zebrać koparką z 50cm ziemi by coś jeszcze wydobyć :D :D Dlatego potrzebuję głębszy sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren to podwórko , ziemia dość ubita miejscami.
no i oczywiście las obok mego domu kilka lat temu wywlekłem z niego tyle złomu że na wykrywacz nowy starczyło. Garnki blachy piece itp...
Później rutusem monetki itp.
Teraz ciężko ale jeszcze coś tam wyciągam...
Proximę na pola i łąki zostawiam.
Gdzie można dostać takiego Smętusia"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie