Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

latający holender

Godz.2.55 Kto nie śpi ?

Recommended Posts

Ja nie mogę spać , wszystko przez tą pełnię , księżyc jak jak miednica a barek pusty nie przewidziałem tej pełni.

Ja znów nie w tym trybie działania i tak oto przez kolejne 4 dni nie udaje mi się położyć wcześniej niż 4,5 a o przestawieniu nie ma mowy.
Dzisiaj już nawet zapodałem lek usypiający w postaci przecenionej łychy (polecam - lidl, Grants 30zł/500ml, jak za taką cenę to naprawdę dobra) i czekam na efekty.
Byle do wiosny ... ;) Pozdrawiam

Młody Polska
30 zyla to to rozpusta. Idąc po kosztach polecam pogotowie alkoholowe", znaczy się sklep Żabka. Czynne świątek, piątek i niedziela w godz. 6 - 23.
Piwo marki Stern" - 9.2 % / 2.50 zł. puszka (jest TYLKO w Żabce).
W smaku ohydne, ale jak się dobrze schłodzi to daje radę.
Po 8-u takich pyfkach (20 zł) daję 100% gwarancji że zaśniesz na biurku i przykryjesz się klawiaturą....

traper6, dzięki za radę, ale tak rzadko piję alkohol, że nie truje się takimi wynalazkami, a wole wypić jakąś rudą :)
Zdrowia w Nowym Roku

Eee Trap marna oszczędność :)
W tesco masz TV wódka" 0,5l za 13zł.
A na bazarze 0,7 96% w butelkach po oleju za 15zł
PZdr

STOP wrogiej propagandzie! i moje stanowcze NIE!
dobrze wydeptany" bimber jest jak miód, jak balsam na gardła prawdziwych koneserów!
i żadna flaszka, nabyta w w jakimkolwiek sklepie, nie godna jest, by stać obok butelki z tym zacnym trunkiem!!!

Ale jakoś cicho za oknem,pewnie się spili i leżą jak wory a człowiek po krótkiej drzemce chciał popatrzeć na fajerwerki czyżbym coś przegapił???

Ooo!!! a jednak trzeba wierzyć w ludzi są fajerwerki,też pewnie mu się drzemło:D

A ja zrobiłem fall start i przespałem Sylwka.
Ale spoko, pracuję nad tym ciężko i nadganiam.

I jak tu człowiek ma wstawać o normalnych godzinach potem? ja również już zlądowałem w domu i teraz pozostaje mi ustawić GPS do łóżka.
Szczęśliwego jeszcze raz

• Create New...

Important Information