Skocz do zawartości

Proszę o radę.


trasher

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar nabyć wykrywacz model Teknetics ALPHA 2000 lub model Teknetics DELTA 4000 ale słyszałem że także GARRETT ACE 250 i 150 są dobre.Doradźcie co wybrać nie ukrywam że dużą role odgrywa także cena.Z jakiej głębokości mogę wychaczyć tymi wykrywaczami np: hełm? Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego chcesz szukać drobnica czy militaria? Nie będę oryginalny w swojej wypowiedzi jak powiem że garret jest dobry na drobnicę. Z twoich dwóch opcji mam ace250 na kolorek w swojej cenie jest dobry. Z teknetics- em nie miałem do czynienia. Co do zasięgu to najgłębszą rzecz wykopałem na głębokości około 40cm i była to blacha porównywalna obwodem od hełmu (tylko ja latam po polach nie po okopach) może głębiej też sięgnie. Na militaria miałem smętka, dołów się nakopałem (głębokich).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o militaria.Mam do przeczesania dość spory obszar okopów,parę bunkrów bo zauważyłem że okolica którą odwiedziłem nie była jeszcze uszona",korzystałem do tej pory z chińszczyzny ale to kosmiczna pomyłka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopy i bunkry nie ruszone?Zwróć uwagę czy nie ma lekkich zagłębień to będzie świadczyło,że 10,20,30 lat wcześniej ktoś już to przerabiał.Ale może i nie ruszane.Jeśli chcesz pokopać militarki i to w okopach to z pewnością nie z Ace.Jeśli już to Smętek w tych pieniążkach.
Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pierwsze co robię to zawsze patrzę czy nie było wcześniej jakiegoś krecika",dzieci3 mam prośbę wyjaśnij smętka"(wiem,zadałem głupie pytanie :D ) wiesz coś może na temat tych - Teknetics ALPHA 2000 lub model Teknetics DELTA 4000?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,wiem co to smętek",szczerze powiedziawszy to nawet nim kiedyś pracowałem ale jego kupno odpada mogę wziąść wyłącznie coś na raty więc dlatego nastawiłem się na Garretta lub Tekneticsa ale o tym ostatnim trudno się czegokolwiek dowiedzieć.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie