Skocz do zawartości
  • 0

Mały gwintowany przedmiot, zakrętka?


IgI

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Hebda a może wszyscy ci damy namiar na literaturę, dobrą szkołę i kilku podobnych tobie nieletnich cwaniaczków co teraz muszą jeść kisiel przez słomkę. Może to cię uświadomi?

Stg ma oczywiście rację. To detonator. Bardzo niebezpieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoku,tu nie chodzi o to że to małe może zrobić duże kuku tylko o wpis stgzgłoś policji i pokaż dokładnie pod jakim drzewem leży!!!!"
to już jego 2gi podobny,chyba jest przestawiony"przez niebieskich od granatów itp.
Bez przesady,nie popieram zabierania urwiłap do domu,ale że je się trafia począwszy od ammo pistoletowych na grubych bertach kończąc to pewne.Ale przecież nie będzie każdy latał na komisariat z kislem w majtkach że abój od pistoletu panie władzo znalazłem,boję się,pan władza go zabierze"
Samo łazikowanie z wykrywką jest ielegalne" więc takie zgłoszenie to jak dobrowolne położenie się na szafocie.

kilku podobnych tobie nieletnich cwaniaczków "-nie chce mi się z tobą wymieniać durnymi postami,za niski poziom nimi prezentujesz,zresztą mam bliżej do pośmiertnego" niż Ty:)
zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie