Skocz do zawartości

jak zarobić na niewinnych..


8total4

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to ?:)
rejestracja za free, a tu nagle paragon na stówe i płać..


http://www.se.pl/technologie/internet/pobieraczek-i-wezwanie-przedsadowe-czy-takie-prakt_127574.html

może ktoś jest w stanie sie wypowiedzieć jak to wygląda od strony prawnej? bo mnie się wydaje że takie wysyłanie ludziom kwitów za rzekomy download, po tym jak przy rejestracji o tym nie informowano - jest łamaniem prawa..

pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki traper6:) ja kasy nie wysłałem, ale nie powiem, na początku jak zlukałem dziś skrzynkę to mi wnętrzności ścisło, ale poczytałem i wychodzi że mogą nam co najwyżej...
http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmjzG0&feature=related - jeśli ktoś się w to wrypał niech obejrzy
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał właśnie decyzję, w której zakwestionowała praktyki portalu Pobieraczek.pl, umożliwiającego pobieranie różnych plików. Postępowanie przeciwko właścicielom serwisu - spółce Eller Service z Gdańska - zostało wszczęte w październiku 2009 roku. Podstawą były liczne skargi konsumentów, którzy skorzystali z usług serwisu skuszeni hasłami sugerującymi, że usługa nic nie kosztuje: 10 dni pobierania za darmo; Tak, chcę testować przez 10 dni.
Prezes UOKiK uznała
, że właściciele portalu - spółka Eller Service - naruszyli zbiorowe interesy konsumentów i nałożyła na nich karę w wysokości 239 140 zł.
http://media2.pl/internet/63062-uokik:-pobieraczek.pl-zlamal-prawo-jest-kara.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woytas żadnego podpisywania nie było ani takiego ani owego, tylko pytanie czy się zapoznałem z regulaminem, a przeczytanie regulaminu niby 6 godz. zajmuje:) więc wiadomo, wątpię że jest ktoś, kto zanim kliknie ak zapoznałem się" poświęci 6 godzin swojego życia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literak ł" mi uciekła*

Szanowny Panie xxxxxx

Dnia xxxxxx z komputera o adresie IP xxxxxx zamówił Pan na stronie Pobieraczek.pl naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze nie została ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarł Pan z nami umowę o świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamy Panu niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty spowoduje poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nas przeciwko Panu stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanie należności wraz z ustawowymi odsetkami za każdy dzień opóźnienia - będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następnie komorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe są następujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in. z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratą wiarygodności w kontaktach handlowych.

W związku z tym wzywamy Pana do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości 94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności:

1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ
Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl.

2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane:
Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C.
Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150
Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - xxxxxxxxxx
Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=i5tzhjOHfpokMLM%3D

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem bok@pobieraczek.pl

Z poważaniem,
Zespół Pobieraczek.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten został założony głównie żeby nikt z was się nie nabrał i broń Boże nie zapłacił tym kacapą. Leje woytas na to, myślę że i tak żadne pozwy nic nie zmienią i szkoda sobie głowy zawracać, pozostaje tylko zapomnieć i się w ogóle nie przejmować :)
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panooowie, powiem krótko, po partyjnemu",
Dawid - łopatka, pędzelek i na Stradom,
Ty Przemek, do pisania historii Panek i okolicy przystąp .
Tak będzie lepiej!!!!! i pożyteczniej!!
A takie firmy" to trza olać".
Chyba że, popróbują szczęścia w sądzie i wtedy dostaną po De-upie.
Bo szkoda serwera zamulać".
PS miałem już nie pisać na F. Odkrywcy.

Z przykrością stwierdzam że, młodym", nerwy odbiły .
O ile wiem, to tylko podpis i papier się liczy!!
Ale może się mylę!! Jak zwykle.
gmv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie 41pp nie takimi pierdołami ten serwer był zamulany, uważam ten temat za co najmniej pożyteczny, bo ilu ludzi sie dało wyhulać? no właśnie za dużo, a dlaczego? bo spanikowali jak przeczytali o sądzie itp. pierdołach.
Więc lepiej przestrzegać! A to że forum ODKRYWCA daje możliwość pisania też niekoniecznie o tzw. sprawach odkrywczych (hyde park) to bardzo dobrze.

Co do kacapów" przyznaję rację, ostatnio trochę nagminnie używam tego określenia

Pzdr!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wojtek za wsparcie.
Przemku pisz o tym Górnośląskim Okręgu AK, z chęcią poczytamy.
GenerałRemek:

No no, wschodnich windykatorów po naszej stronie jeszcze nie było :)

Ale zawsze może się zmienić!
Pozdrawiam
gmv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie