Skocz do zawartości

samolot z TSWL w Zamościu


s_boj

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o samolot, który przez długie lata stał na wysięgniku przy wejściu do jednostki. Parę lat temu nabili na ten wysięgnik Iskrę. Podobno jednostka była zadłużona i poprzedni samolot gdzieś odsprzedano. Wie ktoś jaka to była maszyna i jakie są jej potwierdzone dalsze losy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, żeby wszystkie przetrwały... widzisz, tylko że nie o to chodzi. Tych zabytków lotniczych jest w mojej okolicy do policzenia na palcach jednej ręki, a obok samolotu, o który pytam przez 12 lat przechodziłem w drodze do i ze szkoły. Rozumiem, że jednostka wojskowa popadła w długie, ale nie bardzo rozumiem dlaczego resort przyzwolił na łatanie dziur w budżecie sprzedawaniem zabytków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zapraszam tu na mojej stronie
odcinaja ptaszka -------- fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i polecial do Hamerykiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
moze a napewno miejmy nadziej ze odzyskal nowa mlodosc i byc moze ptaszynka juz tam Lata choc nie znalazlem zadnych oficjalnych informacji o tym na necie

link

http://arekjakubowski.prv.pl/tswl.html


Jesli macie cos o TSWL z zamoscia dajcie znak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie