Skocz do zawartości
  • 0

Maszyny Singer


REMUS

Pytanie

Mam trzy maszyny singer czy ktoś mógł by zidentyfikować je po numerach podać przybliżony rok produkcji
1-B1443812 SINGER i napis na blaszce THE SINGER MANFCCO TRADE MARK
2-P477775 SINGER i taki sam napis
3-G ALBO C trudno odczytać:24422 SINGER i taki sam napis.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trzy maszyny singer czy ktoś mógł by zidentyfikować je po numerach podać przybliżony rok produkcji
1-B1443812 SINGER i napis na blaszce THE SINGER MANFCCO TRADE MARK
2-P477775 SINGER i taki sam napis
3-G ALBO C trudno odczytać:24422 SINGER i taki sam napis.Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mogę się połapać w forum.Może to co napisałem pojawi się drugi raz,ale mam dokładny numer ostatniej maszyny.To jest C 242262.Z linków Kuby_70 wyczytałem iż ta maszyna,wyprodukowana w Wittenberge,(Prussia) Germany.
Prawdopodobny rok produkcji 1868
C oznacza miejsce produkcji, produkt na zapisy.Czy ktoś to mi może potwierdzić ponieważ słabo znam angielski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kubie_70 wiem mnie więcej historię maszyny do szycia Singer.Wyprodukowana w Wittenberge,(Prussia)Germany
C 242262.Prawdopodobny rok produkcji 1868
C oznacza miejsce produkcji,produkt na zapisy.Czy mógłby się dowiedzieć czy nie popełniłem błędu w identyfikacji maszyny i jaka może być jej wartość.Maszyna jest kompletna wraz z podstawą i pokrywą.Jest nie sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie