Skocz do zawartości

Obsługa Garretta 2500 GTI :-/


soldat78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mieszane odczucia co do użytkowania tego wykrywacza czasem chodzi idealnie a czasem pomija nawet przedmioty leżące na wierzchu.
Moje ustawienia;-DISCRIMINATE- zero(All metal)
- thresh hold - 8
- salt elim i surf elim -off
-bi level off
-search& image on

Miałem kilka przypadków że wyciągałem z ziemi różne przedmioty a np mosieżnej łuski lub drutu na wierzchu nie sygnalizował :-/
Podobnie w trbie statycznym i dynamicznym na jednym wskazuje wykryty obiekt a na drugim daje sygnał ale ,,kostki'' identyfikującej nie ma lub pojawia sie ze znacznym opóżnieniem. Polska instrukcja nie do dostania a ang opisana strasznie lakonicznie i ogólnikowo.
Proszę o pomoc lub jakieś sprawdzone rady od użytkowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.instrukcję obsługi można zamówić u Proskana[po polsku,cena ok.25 zł].bez instrukcji i pomocy znajomego,który ma taki wykrywacz,ciężko ci będzie.na początek radzę zresetować wykrywacz[prztrzymać klawisz wyłącznika przez kilka sekund].wykrywacz zacznie pracować na ustawieniach fabrycznych. to ci na pewno wystarczy.można jeszcze wyłączyć podświetlenie,gadającą babę".to czysty zysk na bateriach.resztę zaczaisz po kilkakrotnym przeczytaniu instrukcji.powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie