Skocz do zawartości
  • 0

nabój, kubek, spinka...


szczurek_1979

Pytanie

witam wszystkich.
Wczoraj byłem na jednym z miejscowych złomowisk w poszukiwaniu materiału na wykonanie zbrojenia posadzki. Przy okazji znalazłem tam takie przedmioty jak na zdjęciu. Zapewne rzeczywiście jest to złom, raczej już nie niebezpieczny ale że mam naturę odkrywcy i poszukiwacza to z ciekawości też to zabrałem. Co prawda nie takiego zbrojenia szukałem ale że przy okazji wpadło mi to w oko... to czemu nie... ;-)

proszę Was o pomoc w ID tych przedmiotów...
pozdro
Szczurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gąska jest od ruskiego T38 i wynalazków na tym podwoziu,ciekawsza na pewno niż od szwabskiego popularesa:)
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:T-38_tank.jpg&filetimestamp=20051026135446

Nabój artyleryjski również ruski- 45 mm odłamkowy.

Kubek też pewnie z zestawu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.
Wczoraj byłem na jednym z miejscowych złomowisk w poszukiwaniu materiału na wykonanie zbrojenia posadzki. Przy okazji znalazłem tam takie przedmioty jak na zdjęciu. Zapewne rzeczywiście jest to złom, raczej już nie niebezpieczny ale że mam naturę odkrywcy i poszukiwacza to z ciekawości też to zabrałem. Co prawda nie takiego zbrojenia szukałem ale że przy okazji wpadło mi to w oko... to czemu nie... ;-)

proszę Was o pomoc w ID tych przedmiotów...
pozdro
Szczurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie