Skocz do zawartości

24pp/27dp Łuck


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
na zdjęciu jest mój dziadek kapral Józef Chmielewski, który służył w 24 pp. Z pamiątek rodzinnych udało mi się uratować kilkanaście zdjęć, w tym również grupowych. Służył od roku 1934 do 1939. Niestety dziadek już nie żyje a ja zbyt późno zainteresowałam się jego przeszłością. Przeglądając strony internetowe znalazłam tę stronę. Muszę przyznać, że zbiór zdjęć i informacji dotyczących tamtego okresu jest imponujący. Jeśli ktokolwiek dysponuje jakimikolwiek informacjami dotyczącymi jednostki mojego dziadka bardzo prpszę o wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System autmatycznie blokuje pierwszych 5 postów nowo zarejestrowanych użytkowników, po ich akcepatacji blokada zostaje również automatycznie zdjęta. Tekst z regulaminu.
A zdjecia były ok bo pojawiła się informacja że zostały dodane ale do tej pory się nieukazały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 years later...
Jestem w posiadaniu wspomnień mojego dziadka Michała Kurnickiego,niestety kilka zdań jest gdzie służył, czyli 24pp/27dp Łuck i kiedy zostal wzięty do niewoli. 19.09.39 nad Bzurą z Armią Poznań. Niestety nie mam zadnych zdjęć a chętnie bym zobaczyła Twoje zbiory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie