Skocz do zawartości

World of Tanks


gothic72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak koledzy ze sprzętem na tą chwilę? U mnie na razie wymaxowane w garażu: e-100, Batchat, is-7, is-4 (wchodzi na 10 tier) Maus, i Jagdtigerek :)Reszty które są w trakcie expienia nie wymieniam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i u mnie tak: Tiger II - 8 tier ( 10k expa do E-75 ;) ), T-44- 8 tier , T28- 8 tier, Ferdinand - 8 tier (musiałem go sprzedać z pewnego powodu ale za parę dni go od kupie) Amx 13 90 - 7 tier, S-51- 6 tier, KW-3 - 6 tier, SU-100 - 6 tier, KW - 5 tier, T-25 - 5 tier (czołg premium)

Coś tam jeszcze miałem ale nie pamiętam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lina_90, konkretny sprzęcik widzę. Z tego wszystkiego to w sumie Batchat najgorszy, kilka razy rozwalił mnie swoim szybkim rajdem zaraz po rozpoczęciu bitwy. A nerwy jak cholera ;)

U mnie stoi IS, KW2,KW1, Pantera II, S51, VK3601(H).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W międzyczasie doszła 110-tka amerykańska, panthera II, GW-tiger, t-43, i pare niższych duperelek. Wież mi ,że jak założysz do bata dobre moduły i wymaksowana załoga jest to po prostu potwór. Łoisz dupsko cięzkim tankom jak chcesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Też gram- mój nick: macvsog1. Zwykle operuję na Su-5. Moim zdaniem zbyt wiele ciężkich wozów psuje zabawę (przynajmniej mi), bo lekkie i średnie nie odgrywają wtedy znaczącej roli. Najlepiej gra mi się na Stepie" i Piaszczystej rzece"- czyli terenach otwartych i dosyć płaskich co pozwala artylerii łatwiej razić cele. Właśnie aktualizuję wersję 0.8 i okaże się jak zmienili mapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Manierka: Ściągnij WOT TWEAKER. Możesz tam usunąć parę drobiazgów, które mogą znacznie przyśpieszyć grę( ruszanie się drzew, dym z rur itp. )


A co do drzewa europejskiego. Też o tym słyszałem. Wraz z Polskimi maszynami w drzewku mają się PODOBNO znaleźć również Włoskie i Węgierskie czołgi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie