Skocz do zawartości

prosze o pradę co kupić


kkk777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem poczatkujacy i bardzo bym prosił o poradę co kupic ,x705 czy f70 a moze cos innego,chciałbym że by było w miare proste w obsłudze.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niżej jest wątek o 70 i 705,ja osobiście mam tesoro vaquero,sprzęt skuteczny,lekki,łatwy w obsłudze namierzanie idealne,zaięgi też dobre jednak sprzęt nie dla kazdego,wymaga osłuchania(nie ma identyfikacji tonalnej),za to skuteczna dyskryminacje i bardzo małe maskowanie co pozwala znależć monete w sąsiedztwie odłamków żelaznych,gwożdzi.itp może jak kolega zaczyna to warto zacząc jak napisał jaras85 od ace sam zaczynałem i jak na swoją cene i możliwosci prostote to godny polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie dziękuje za wasze porady, decyzji jeszcze nie podjąłem ale mam już jakiś zarys i myślę już o x705,tejonie,white prizm t6.wszystkim z góry dziękuje za porady.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo słuszna uwaga Mati$ ! Wracając do zasadniczego pytania...F70 znam tylko z opinii innych więc trudno mi sie wypowiadać...co do X-705 mogę spokojnie polecić...co prawda mam w stajni X-70,ale kolega nabył X-705 więc miałem okazję porównać i sprawdzić...podobnie jak X-70,X705 to bardzo przyzwoity sprzęt i godny polecenia,a przy tym bardzo prosty w obsłudze...ACE,to przy nim zabawka...Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi animi zakupami" to ostrożnie z opinią. Niedawno jeszcze biegałem z fisherem 1225 (używką za 820zł) i w oju" z dfx-em potrafiłem dokładniej zidentyfikować znalezisko na podstawie dźwięków (1225 nie ma wyświetlacza). Również w ilości fantów stary fisher pokonał wówczas nowego whitesa.
Teraz zmieniłem sprzęt na fishera F70 przede wszystkim ze względu na ergonomię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie juz z tymi ACE 150-250,jest na rynku sporo wykrywaczy o niebo lepszych od cytowanych i tak samo prostych,tym bardziej ze chlopak prosi o rade w wyborze jednego z dwuch wymienionych przez niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sla1971 a pokaż mi lepszy wykrywacz od Ace 150 czy 250 z tej półki cenowej. Jedyny w tej cenie to chyba Fisher f2 lub Smętek. Jeśli kolega a dodatku kolega pisze że może być też coś innego niż te dwa wykrywacze które wymienił. Według mnie dla początkującego to kanarki, fisher'y itp, są to sprzęty proste w obsłudze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr321 nie zgodzę się z tymi zasięgami i innymi rzeczami zawartymi na stronie o kanarkach, one mają zasięg do 1,2 metra nie do 50 czy 90 cm... Tam jest pokazana spora różnica w zasięgu a naprawdę z tego co wiem obydwa wykrywacze maja prawie identyczny zasięg jedynie na pin poincie ace 250 ma zasięg lepszy od 150 o kilka cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sam chodzę na kanarku jeśli chodzi o monetki to nawet nieźle ale z 705 nie ma nawet porównania sprawdzałem ostatnio zasięgi zdecydowanie lepsze ace się chowa ,a obsługa 705 nie jest taka skomplikowana kilka godzin po polu i idzie się wczuć co do fishera to niestety nie miałem z nim do czynienia pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego samgnus dzieciakiem to morze ty jestes wiec prosze nie wyrazaj o kims zdania kogo nie znasz a kolega kkk777 pytał równiez o inne wykrywacze proste w obsłudze sam miałem ten wykrywacz dlatego proponuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moze kup używanego Minelaba Safari sam niedawno takiego nabyłem za 2500 zł jest naprawde prosty w obsłudze. A co do Ace 250 to chodziłem z nią ponad rok i miałem często lepsze wyniki niż koledzy z innymi wykrywaczami(x-terra 70, proxima, f 70,garet 2500), może i wygląda dziecinnie ale potrafi mile zaskoczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie