Jump to content

Wizyta smutnych panów


Recommended Posts

Witam
Dziś dołączyłem do grona osób, które miały zaszczyt gościć tak wybitnych gości. Wizyta była pobieżna, czy teraz można spodziewać się z nakazem? Jak to będzie wyglądało z kolekcją
którą posiadam-raczej w moim mniemaniu nie niedozwoloną?
Chyba się zaczął sezon, więc koledzy pilnujta się agenci nie śpią :)
Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W nowym forum proponuję aby stworzyć rangę :-) - student archeologii (odkopanie 1 wątku starszego jak 8 lat) - młodszy archeolog (odkopanie 2 wątków starszych jak 8 lat) - starszy archeolog (odk

Ogólnie wyglądało to tak, przyszli i zapytali o mnie oraz że chodzi o zakupy w necie. W obecnej chwili jestem poza krajem, więc ojciec powiedział że mnie nie uświadczą. Niewiem czy wogóle ich wpuścił do środka, a znając go mógł tego nie zrobić. Tak więc nic nie zabrali i właśnie pytanie moje padło, jak to dalej może być?
Link to post
Share on other sites
Bez przesady, po jakich bilingach? Przecież jeszcze niema żadnego zarzutu, i co wyczytają z bilingów? Znajdą kontrahentów z Białorusi kupujących od kolegi broń?
internet już sprawdzili" Cały? Po prostu ktoś trafił na aukcje lub fotki z czymś 'zakazanym', sprawdzili IP(to nie problem) i zaprowadziło ich do domu tatusia...
Link to post
Share on other sites
Psiaki też ludzie, przyszli pogadali z tatusiem ten im spokojnie powiedział jak jest, powiedział, że syna niema. Może pogadali z sąsiadami, wiedzą doskonale że nawet gdyby coś tam było to już pewnie tego niema, nastraszyli trochę kolegę, przestanie się w te klocki bawić albo będzie ostrożniejszy-więc po co sobie fatygę robić na darmo.
Link to post
Share on other sites
Żeby sprawdzić bilingi muszą uzyskać zgodę sądu/lub jakiejś innej wyższej instytucji, a żeby uzyskać zgodę/nakaz muszą mieć jakiś dowód na szemrane interesy kolegi. Oczywiście można obejść te procedury, ale zwykły posterunkowy raczej niema takiej możliwości.
Link to post
Share on other sites
Pewnie w ich mniemaniu to szykuję jakiś atak zbrojny :)
A tak poważnie, to zakończyłem zakazaną tematykę. Teraz skupię uwagę na odznaczki i dokumenty( to chyba legalne). Jeśli idzie o wykrywkę to jeden problem z głowy- nie posiadam wogóle, choć zamierzałem kupić. Chodzi też by tatko nie miał problemów.
Link to post
Share on other sites
musisz zaminować i w powietrze wysadzić komputer,najlepiej wyjedż do meksyku.a broń spiłować gumówką,pamiętaj że nadal istnieje konspiracja ss i sd te służby nie śpią,poczytaj poradnik starego akowca,tam znajdziesz wskazówki,a tak poważnie to przyszli po sprężynki,śrubki,jak już napisałeś to dopisz co zakupiłeś na serwisie,nie wszystko co jest w broni jest ścigane prawem,najlepiej siedż tam tam gdzie jesteś,pamiętaj że każdy powrót samolotem do kraju cię demaskują,żadnych podróży lotem,tylko auto,napisz coś więcej bo są osoby co to ich interesuje np.mnie.ja korzystam z komputera kolegi radnego z PO.
Link to post
Share on other sites
nie demonizujcie. Wizyta była zapewne efektem jakiejs kontroli krzyzowej. Ktoś większy na tym wpadł, a Ty byłes jednym z kupujacych/sprzedających. Kazdy taki trop policja zobowiazana jest sprawdzić, odnotować odhaczyć, oni tez maja przełożonych, nadzór wiec muszą być rozliczeni ze dopełnili obowiązków.
Ze spotkania z Twoim ojcem pewnie zrobią notatke ze ewentualny świadek/podejrzany nie przebywa w kraju i miejscu zamieszkania , w którym też nie ma komputera itd, dopiszą ze zrobili anonimowe rozpytanie, którego nie było bądź faktycznie zapytali jednego sąsiada czy potwierdza wersje ojca i tyle. Moim zdaniem już jest po sprawie.
Gdyby mieli powazne podejrzenia to nie tak wygladalaby ta wizyta :)
Link to post
Share on other sites
suspendedanimation u mnie bylo za 2gim razem podobnie.
Tyle ze na fotach stalem z Mossbergiem,Rakiem,Glauberytem,p64,Glockiem...
Do tego doczepili sie filmikow wrzuconych na YT z uzytkowania tego sprzetu...
Nie wzieli jednak pod uwage jednego...foty i filmy byly robione ze szkolenia w firmie.ktore sie odbywalo na obiektach policyjnych z instruktorami z Komendy:P
Wiec ze tak powiem stracili podwojnie czas :)
Link to post
Share on other sites
Dodam jeszcze że magazynki mauserka, pewnie chcieli zobaczyć na co mi to. Chyba że jak kolega :adek: pisze ktoś większy beknął i sprawdzali dalej. A mogło tak być, bo były jeszcze poza serwisem zakupy. Jak gościu nie sprzątnął wiadomości to szli po sznurku do kłębka.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.
×
×
  • Create New...

Important Information