Skocz do zawartości

Wizyta smutnych panów


RADNORI

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dzisiaj Magazyn Ekspresu Repoterów i tak sobie myśle,że redakcje tego magazynu zajmuję się absurdami w naszym prawie. I gdyby tak napisać do nich o tym co się wyrabia - że dostaniesz 2 lata w zawiasach na 4 za posiadanie kawałka rdzy, który 60 lat temu był bronią to mogli by się tym zainteresować. takie jest moje zdanie. Pozdrawiam Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Moze takie nagłośnienie sprawy by cos dało. Telewizja to przecież 4 władza. Jeszcze odpowiednie przedstawienie sytuacji - że to ratowanie pamiątek, kolekcjonerstwo, patriotyzm itp. Tylko który z pokrzywdzonych" kolegów zechciałby się pokazać w takiej roli...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj Magazyn Ekspresu Repoterów /.../ gdyby tak napisać do nich o tym co się wyrabia"

Takie programy są adresowany do zwykłych ludzi, którym tematyka jest zupełnie obojętna. O wiele bardziej opiniotwórcze są periodyki archeologiczne-historyczne. Środowisko naukowe nie musi nawet nikogo przekonywać. Wystarczy, że wystąpią z propozycją konkretnych zmian i posłowie zalegalizują to w pięć minut podczas jednej sesji Sejmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.herer1 ma rację...ale tylko częściową...co do tego,że gdyby to było coś poważnego i byłby nakaz,to czynność by przeprowadzono w obecności zastanego domownika pełna zgoda.Ale należy również pamiętać,że Policja ma prawo dokonać przeszukania nawet bez nakazu przeszukania w określonych sytuacjach na tzw.legitymację,co i tak wymaga póżniejszego zatwierdzenia przez prokuratora.Więc nie jest prawdą,że bez tzw.nakazu Policja nic nie może.Co do mięska na kompie,to sprawa bardzo prosta i widac funkcjonariusze nie mieli większego pojęcia...u nas po prostu nikt nie reprezentuje tzw.praw autorskich do takich produkcji,a w przypadku Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych do ścigania wymagany jest wniosek pokrzywdzonego...więc umorzenie wobec braku stosownego wniosku o ściganie od pokrzywdzonego...:)) Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samgnus masz calkowita racje po przeszukaniu musza w ciagu 24 godzin dostarczyc nakaz od prokuratora tylko jaki prokurator im podpisze jak nic nie znajda u mnie przysli na podstawie donosu zwykle pomowienie spytalem sie jaki prokurator z tak blachego powodu wydal nakaz przeszukania i uslyszalem no wlasnie ztym mamy problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, nie posiadałem i nie posiadam wykrywki. Wczoraj rozmawiałem z ojcem, tak na spokojnie jak już trochę ochłonął. Tak więc byli w mieszkaniu, lecz po pokojach nie łazili. Po wywiadzie z ojcem spisali tylko protokół z wizyty i tyle. Pewnie mają potwierdzenie, że nie przebywam teraz faktycznie w kraju. Nie wiem czy można się jeszcze spodziewać czegoś z ich strony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla taka sytuacja ze jacys goscie przywozili deko karabinow rozbierali na czesci i zenili na allle. oskarzyli ich o przemyt i lazili po ludziach co odnich kupili kolby,baczki ,celowniki itp bo to dowody rzeczowe mogles byc jednym z kupujacych ogolnie bym olal smutnych ze nic nie mam a jak mam to mam to od zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie