Skocz do zawartości

Umocnienia wzdłuż linii rzeki Rawki


magui

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie odświeżyć wątek. Byłem jakiś czas temu w tamtej okolicy i znalazłem jedynie dwa bunkry w lesie i ten zasypany pod stacją PKP. Macie może jakieś wskazówki jak trafić do pozostałych? Jakoś nie trafiłem na rozmownych przechodniów... Szczególnie interesuje mnie Regelbau z dobudowanym mg-standem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Odkopuję temat.

Na żółto zaznaczyłem rejony gdzie znalazłem regelbau z mgstandem, na czerwono schron dla działa -zamurowany, podobno to mogilnik chemikaliów; na niebiesko tobruk. Więcej tobruków było dalej na polach - powyżej tego zaznaczonego.

Od tamtego czasu trochę zmieniła się okolica - przybyło budynków, zmieniła się topografia upraw. Przyjmując drogę jako oś, jeden regelbau - zalany wodą był  powyżej drogi przy plantacji porzeczek. Drugi - z zachowanymi drzwiami poniżej drogi, w bezpośredniej bliskości domu (w tamtym czasie droga dojazdowa była jedynie utwardzona droga gruntową, jak jest teraz nie wiem.).1.thumb.jpg.30895c8b4525b78d553a9bebcf0e703e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie