Jump to content
Sign in to follow this  
devill_2006

Siedlce i okolice

Recommended Posts

Ja też wolę browarek w terenie, zawsze można rozpalić ognisko ;), swoją drogą było tylu chętnych i co się z wami stało?

Nas jest grupa 5 osób dobrze się już znających i zgranych czasem jest nas 8 doliczając kolegów z sokołowa ;)Na piwo jesteśmy chętni żeby poznać pasjonatów z takim samym hobby.
Do tego tematu rzadko już zaglądam

Witam, ja także chętnie bym się zintegrował na świeżym powietrzu przy browarku, latam od niedawna z Bounty Hunterem Lone Star i jestem trochę świeży w temacie ale nie zgodzę się z przedmówcą że Iganie som mocno przechodzone. Wyszło od jesieni na przedpolach.

Witam.
Gratuluję conRado. Piękne rzeczy. Ja chodziłem kilka lat temu pod Iganiami, ale ze sprzetem na żelastwo, więc kolorku mało nakopałem, trafiły się jakieś monetki i guzik,ale sporo fragmentów kul i kulek od kartaczy, ale to muszę do muzaum oddać, dobrze że przypomnieliście mi o Iganiach.
Jeszcze się troszeczkę ociepli i ruszam z fisherem f4.
A właśnie, może ktoś z kolegów miał do czynienia z f4 i pomoże z ustawieniach, było by szybciej niż z instrukcją po polach i lasach się pałętać.

Witam, dziś dopiero odszukałem ten wątek. Jestem z okolic Siedlec :) dokładnie gmina Wiśniew.
Chciałbym dać odpowiedź na zdjęcia i wpis kolegi devill_2006 ze zdjęć z krzyżem o których napisał iż to jest ciekawe miejsce. Tak, jest dość ciekawe ze względu na swoją historię, tutaj prezentuję nowe zdjęcia z tamtego terenu, do miejsca ze zdjęcia mam 3km :)

ja bede w sierpniu w okolicach Siedlec ale bardziej nastawiam sie na przeczesywanie okolic mlynow , oraz pozostalosci po dworkach oraz drogach w ich okolicy a nie na militarke

Witam wszystkich jestem nowy w temacie latam z rutusem proxima... Chetnie bym wylecial na jakies wspolne kopanie... Moj mail kukiwar@poczta.onet.pl

DonRegius szkoda , ze tak pozno sie odezwales bo biegalem w tamtych okolicach z piszczalka przez kilka dni , ucząc sie nowego sprzetu , jesli interesuje Cie militarka [ mnie nie ] odezwij sie na ace46@wp.pl , jesli kolorek ..... to wybierz sie gdziekolwiek w promieniu 60 km od Siedlec XIX wiek bedzie wychodzil w kazej wsi za przyslowiawa stodołą . Poszukiwanie starszych monet wymaga pracy i szczescia czego Ci zycze

Witam wszystkich. Kopał ktoś coś nad Bugiem lub w okolicach Sokołowa. Jestem nowy w temacie i chętnie poznał bym jakieś ciekawe miejsca właśnie w tych okolicach...