Skocz do zawartości
  • 0

złoty sygnet


Hebda

Pytanie

jakiś czas temu wyszedł taki sygnecik, bicia jakie ma :
58." 14K" czyli próba 585 i 14karatów
jednak że biżuterii nie zbieram mam chęć go opchnąć u jubilera,tyle że nie wiem czy nie lepiej wystawić na allegro np ze względu na wiek znaleziska i być może komuś spodoba się wzorek
dlatego jeśli są u nas specjaliśći od złotka to proszę o ID
w jakim okresie mógł powstać itp
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje to tombakowe gówno które wciskają ludziom cyganie. Fotki jednak dałeś bardzo marnej jakości także nie jestem na 100 % pewien. Zobacz czy nie ma śladów patyny w zakamarkach i jeśli możesz daj lepsze foty. Puncami nie ma co się w tym wypadku sugerować.

Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu wyszedł taki sygnecik, bicia jakie ma :
58." 14K" czyli próba 585 i 14karatów
jednak że biżuterii nie zbieram mam chęć go opchnąć u jubilera,tyle że nie wiem czy nie lepiej wystawić na allegro np ze względu na wiek znaleziska i być może komuś spodoba się wzorek
dlatego jeśli są u nas specjaliśći od złotka to proszę o ID
w jakim okresie mógł powstać itp
pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Twojemu... Moim też wcisnęli lub próbowali wcisnąć. Ich najlepsza metoda to przy szosie na zabrakło mi paliwa" ale słyszałem również inne przypadki. Ludzi dają robić się w konia, bo tak naprawdę mało kto wie jak wygląda złoto. Popatrz sobie na moje odkrycia" czy identyfikacje" gdzie sporo osób myśli że znalazło coś złotego bo po wyczyszczeniu się świeci :-)

Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie