Jump to content

Powstańcza broń pancerna


Czlowieksniegu

Recommended Posts

Dodatkowy smaczek" dzisiejszej 65 Rocznicy.

Dla części Użytkowników temat zapewne znany, dla części tylko liźnięty". I dlatego*:

http://portalwiedzy.onet.pl/4869,1581,1568789,1,czasopisma.html* Tekst z Mówią Wieki, niestety, zbyt długi aby go wkleić bezpośrednio.
Link to post
Share on other sites

Fotografia z dodatku o Powstaniu Warszawskim z Naszego Dziennika z 2004r przedstawiająca Tygrysa zdobytego przez powstańców na Ochocie. Jego autorem był Jan Moor" -Jankowski, który zmarł 27 sierpnia 2005 r. w szpitalu w Nowym Jorku.
Zdjęcie jest nierpawidłowo podpisane bowiem czołg w istocie stoi nie Alejach Jerozolimskich ale na ul. Pankiewicza w Srodmiesciu.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 11:40 01-08-2009

Link to post
Share on other sites
Dzięki za wyjaśnienie, chociaż nie rozumiem jednego. Wczoraj, gdy pojawił się post z odpowiedzią NIE BYŁO w nim partii tekstu zaczynającej się od:  polskiej strony miało to tak wyglądać"... . Cud?
Link to post
Share on other sites
Dyskusje były tylko nic nie nauczyły.
Pan L. jak wypisywał dyrdymały kilka lat temu tak wypisuje nadal a wielu powtarza je bezkrytycznie (powinieneś się teraz zaczerwienić pomsee).

Dygresja na koniec:
Głowa państwa użyła kilka dni temu określenia Powstanie Warszawskie jest mitem" czym wpisała się idealnie w sposób traktowania historii we współczesnej Polsce.
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information