Skocz do zawartości

Berlin warto zobaczyć!!!!


dawwwo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Więźniowie nie wiedzieli gdzie się znajdują, nie mieli pojęcia, iż jest to więzienie w Berlinie. Przywożeni byli do niego specjalna więźniarka bez okien. Więźniarka krążyła kilka godzin wokoło miasta, by wytworzyć w więźniach przekonanie, że jadą długo więc są już gdzieś daleko, na pewno nie w Berlinie. Po wjeździe do więzienia samochód zatrzymywał się w miejscu widocznym na zdjęciu, zasuwały się za nim wielkie stalowe drzwi, a więźniowie byli wprowadzani po widocznych na zdjęciu schodkach do bloku więziennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już wnętrze bloku mieszkalnego. Na ścianie zaznaczyłem strzałką wiszące przewody, służyły one do tego aby nie dopuścić do przypadkowych spotkań więźniów (strażnik prowadzący więźnia pociągał za kabel i zapalały się na korytarzu czerwone światła. Wtedy wstrzymywano ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W więzieniu tym znajdują się również specjalne cele, których ściany są wyłożone specjalną gumą, tak aby więzień nie mógł zrobić sobie krzywdy dodatkowo było to pomieszczenie dźwiękoszczelne. Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia takiej celi ponieważ jedyna taka cela, do której otwarto drzwi była słabo oświetlona i nie mogłem wejść do niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie