Skocz do zawartości

WIEŻA NA ZŁOMIE


Hansdekawka

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś chce nabyć taką wieżę, jako gadżet np. do ogródka?
Koleżanka małżonka może z tego zrobić fajny kwietnik,
a za 50 lat wnuczki op......ą za ciężkie pieniądze jakiemuś zbieraczowi zardzewialstwa :)
A ja tymczasem się też pyfka napiję.
Leżą se takie dwie na złomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat prezentowana wierza" do unikatowych się nie zalicza. Nie jest to wieża od tygrysa", już prędzej pochodzi ona z pojazdu radzieckiej produkcji. Znając życie to pokłosie układów rozbrojeniowych, które łaskawymi dla naszych T-55 nie były :). Koledze adek98k" zalecam jakiś kurs języka polskiego, choćby korespondencyjnie. Swoją drogą to żal, że na tym forum nikt nie kwapi się żeby zadbać o czystość naszej mowy. Na wielu forach za permanenetne sadzenie" ortograficznych byków jest ban.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wracając do tematu, to nie tak dawno, bo kilka lat temu do mojego" skupu złomu trafiło kilkanaście T-55 i ZSU-23-4 i jeszcze jakieś inne - wszystko funkiel nówki" [kamo w plamy].
Gdybym miał tylko wtedy te kilkadziesiąt tysięcy na zbyciu i jeszcze trochę arów do dyspozycji, to bym im nie dał ginąć pod palnikami. A że nie miałem, a żal było na to patrzeć, to ten skup zacząłem omijać z daleka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie