Skocz do zawartości

Przepraszam, jeżeli zepsuję klimat forum


GeneralRemek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy to aby na pewno odpowiedni dział?
Ktoś tutaj tylko delikatnie zasugerował, że nie wszyscy Polacy uważają JP II za swojego papieża, tym bardziej za Wspaniałego Papieża". Jak wiadomo, ludzieśniegu nie muszą solidaryzować się z ogółem.
zeby nie było - wg mnie (mimo że do kościoła nie uczęszczam) Karol Wojtyła był jednym z najwybitniejszych Polaków ostatnich czasów.
pzdr, Art
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem prawoslawnego wyznania moja rodzina jest od pokolen polakami i teraz ktos pisze ze nie jestem polakiem sic wolne zarty musze zadzwonic do radia maryja i dowiedziec sie jak to jest czy jak Jan Pawel II byl papierzem polakow to ja nim nie jestem nic nie ujmujac Janowi PawlowiII BO TO BYL WYBITNY CZLOWIEK a co z niewierzacymi i innymi wiarami w naszym kraju NA KAMCZATKE Z NIMI pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało sie ,dajcie spokój sznuje Jana Pawla jako człowieka i tyle ale napewno nie kleknę teraz przed komputerem i nie bede sie modlił. Zakladajac ten temat co chcialeś osiagnąć?bez obrazy ale tytuł tematu jest nie chybiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przypominam o rocznicy śmierci naszego Wspaniałego Papieża Jana Pawła II, który z pewnością na zawsze zostanie w naszych sercach."
Panowie dla jasności, gdzie tu jest napisane że papież był tylko polaków i w dodatku tylko katolików???
Jeśli ktoś pisze naszego znaczy naszego polskiego, generalnie każdego kto uważa go za wielkiego Polaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie