Skocz do zawartości

Napięcie


Marek94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem posiadam wykrywacz PROTON w instrukcji napisane jest że potrzebuje 9v normalna bateria alkaliczna ma 1,5 mnożąc przez 6 wychodzi 9 ale nie za bardzo stać mnie na kupowanie co dwa dni nowych baterii więc wpadła mi myśl o akumulatorkach zamówiłem ale po przyjrzeniu się im zobaczyłem że ich napięcie to tylko 1,2 czy stracę jakieś 1,8 napięcia pogorszy to prace wykrywacza i jego stabilność?

Jeszcze jedno jak sprawdzić czy wykrywacz nie daje fałszywych sygnałów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze nic nie stracisz
posiadam rutus proxime jest tam 6 baterii po 1.5v a mam akumulatorki juz kilka miesiecy 6 po 1.2 v, wiec 7.2 v razem i nie widze róznicy, ponadto chodze na wypady z kolega który ma tez proximke na bateriach i zasiegi mamy te same, wiec wnioskuje, ze nie ma wpływu, choc teorytycznie powinno miec
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam twego wykrywacza wiec nie za bardzo moge pomóc, u mnie jak piszczy w zasmieconym terenie , zmniejszam czułośc i podkrecam dyskryminacje tylko na wieksze rzeczy, no ale mówimy o statyku wiec bedzie łapał wszystko, ja chodze w dynamice bo mi to najlepiej odpowiada, co do ilosci godzin to nie liczyłem ale przy naładowanych starczy mi na około 8-9 wypadów po 3-4 godziny, mówie tu o bateriach 2500 mah.
Daj mi dwa dni czasu zorientuje sie co to za sprzet i dam cimznac
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie