Skocz do zawartości
  • 0

Pocisk (znaleziony przez ekipe wod-kan)


kristobal

Pytanie

Witam! Nie wiem czy nie przekraczam regulaminu - ale ekipa zajmujaca się kanalizacją podczas wykopu na drodze i czesciowo mojej posesji, znalazła taki pocisk" na głebokości ok. 1 metra. Całości pilnowała policja przez noc, dzisiaj saperzy potwierdzili ze to jakiś pocisk i zabrali znalezisko. Może ktoś jest w stanie powiedzieć co to jest i z czego mogło być wystrzelone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dosć dokładnie sie wyraziłem.
Fotka jest bardzo słaba i nie mamy możliwości porównania wielkości , ale zauważyłem ślad buta obok po ( jego ) lewej stronie, wiec ( to chyba nie siedmiomilowy but ) . Bzdurą nazwałem podane wielkosci przez kolegę kristobal.
Z całym szacunkiem ale to coś najwyżej ma 30 - 35 cm długości.
PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zdjęcia naprawdę niewiele się da powiedzieć o tym pocisku poza tym, że to pocisk, no i z pewnością niewiele ma wspólnego z amunicją do leIG 18, jest dwa i ciut raza dłuższy (60-70 cm) za czym w grę wchodzą kalibry z 1 z przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wiem czy nie przekraczam regulaminu - ale ekipa zajmujaca się kanalizacją podczas wykopu na drodze i czesciowo mojej posesji, znalazła taki pocisk" na głebokości ok. 1 metra. Całości pilnowała policja przez noc, dzisiaj saperzy potwierdzili ze to jakiś pocisk i zabrali znalezisko. Może ktoś jest w stanie powiedzieć co to jest i z czego mogło być wystrzelone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie